Pagrindinis meniu
Pradinis
Kalendorius

« »
P A T K Pn Š S  
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
Mėnesio įvykiai »  
Pamokų laikas
 I. 08.00 - 08.45
 II. 08.55 - 09.40
 III. 09.50 - 10.35
 IV. 11.00 - 11.45
 V. 12.10 - 12.55
 VI. 13.05 - 13.50
 VII. 14.00 - 14.45

 

 

 

 


LAPKRIČIO 22-OJI — NETRADICINIO UGDYMO DIENA

 

Šią dieną pamokos nevyks. Su mokinių veikla galite susipažinti čia:

 

Praktinė/projektinė veikla

 

 


Konferencija „Būsiu mokslininkas“

 

Lapkčio 20 d. mokyklos socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė, kartu su 8-tų klasių mokiniais vyko į Nacionalinės karjeros savaitei skirtą konferenciją „Būsiu mokslininkas“, kuri vyko Vilniaus universiteto gyvybės mokslų centre. Mokiniai turėjo galimybę pasižvalgyti po inovatyviai ir šiuolaikiškai įrengtus gyvybės mokslų centro pastatus, dalyvavo konferencijoje, kurioje išklausė žymių Lietuvos mokslininkų pranešimus apie mokslininko profesiją, karjeros galimybes, darbinę veiklą, šiai profesijai reikalingas asmenines savybes. Mokiniai pranešėjams galėjo užduoti aktualius klausimus, padiskutuoti.

Taip pat mokiniai bendravo su karjeros centro „Kalba“ konsultante, kuri pristatė, kaip kiekvienas žmogus gali rinktis savo karjeros kelią, kas įtakoja mūsų pasirinkimus, į kokius dalykus, renkantis savo ateitį, svarbu atkreipti dėmesį bei suteikė galimybę mokiniams nemokamai atlikti „Karjeros interesų testą“.

 

 

 

 


SVEIKINAME

 

mokyklos 4 klasių mokinių rinktinę

Andrių Algirdą Mačionį, Kasparą Staliūną, Mantą Uliaš, Rusnę Utkaitę (4a kl.),

Džiugą Balkų, Dominyką Grimbovskają, Adelę Ignatavičiūtę, Meliką Mačiulytę, Arvydą Mansurovą,

Gabiją Seniutytę, Pijų Žukauską (4b kl.), Agotą Augustinavičiūtę (4c kl.)

(trenerė Virginija Lučunienė) –

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato finalo varžybose

užėmusią I vietą

ir

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose, vykusiose Širvintose,

užėmusią II vietą

 

 


Tarptautinė tolerancijos diena

 

Kaip ir kiekvienais metais, Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pakvietė mūsų mokyklos bendruomenės narius prisijungti ir paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų simbolis — rankos. Juk žmogaus rankomis pasaulyje daromi geri ir blogi darbai.

 

 

Lapkričio 9-16 d. pradinių bei specialiosios ir lavinamosios klasių vadovės su mokiniais aptarė žodžio tolerancija reikšmę, tolerancijos ribas ir tai, kad toleravimas negali virsti abejingumu. Mokiniai buvo skatinami stebėti netolerancijos atvejus žiniasklaidoje, diskutuoti, o šeimos kviečiamos prisijungti ir dalyvauti akcijoje „Rankomis kurkime gėrį!“, kurios metu visa šeima namuose kūrė plakatus, juose rašė mintis, ko jie savo šeimoje ir visuomenėje netoleruoja.

Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo veiklas organizavo ir koordinavo pradinių bei specialiosios ir lavinamosios klasių socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė.

 

Tolerancija yra visų mūsų rankose!

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 

   

Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kviečia dovanoti knygas Lietuvos bibliotekoms. Šių metų šūkis — Dovanokime knygų savo bibliotekoms. Biblioteka – tai bendruomenė. Bibliotekos yra mūsų mokyklose, universitetuose, jos yra mūsų miestuose ir miesteliuose, o kartais ir mūsų kaimynystėje. Jos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą. Biblioteka - saugi erdvė visiems. Kreipiamės į savo bendruomenę, buvusius mokinius, kad padovanotų knygų, kokių mums labiausiai reikia.

 

Reikalingų knygų sąrašas

 

 

 


 

 

 


2017 m. lapkričio 13-14 d. mokykloje vyko Darbo tarybos rinkimai.

Į Darbo tarybą buvo renkami 5 kandidatai. Rinkimuose dalyvauti teisę turėjo 85 darbuotojai, dalyvavo 75 darbuotojai. Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą.

 

Rinkimų komisijai suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad į Darbo tarybą išrinkti šie mokyklos darbuotojai:

 

1. Semėnienė Aušra
2. Zablackaitė Irma
3. Kuklienė Raimonda
4. Šverebienė Dalia
5. Ambroževič Milana

 

 


SVEIKINAME

 

mokyklos 6 klasių berniukų rinktinę –

Luką Pičuginą, Pijų Čepaitį, Džiugą Jomantą, Keviną Kuznecovą, Alaną Toufic Nasreddine (6a kl.),

Tumą Dačkevičių, Domantą Kurminą (6b kl.),

Dovydą Chreptovičių, Mykolą Mačiulį, Kristupą Čivilį (6c kl.),

Dominyką Neverbicką, Gustą Snetkovą (6d kl.)

(treneris Sergėjus Babošinas),

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato finalo varžybose

užėmusią I vietą

ir

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose, vykusiose Širvintose,

užėmusią II vietą

 

 


SVEIKINAME

 

mokyklos 6 klasių mergaičių rinktinę (treneris Sergėjus Babošinas),

Vilniaus miesto mokyklų žaidynių kvadrato varžybose

užėmusią VI vietą

 

 


Tarptautinis bendravimo įgūdžių lavinimo projektas „Siunčiu Tau laišką“

 

Šiais mokslo metais 2b ir 2c klasių mokinius pasiekė džiugi žinia, kad su jais nori susipažinti Hoea Path pradinės mokyklos (Pietų Karolina, JAV) mokiniai. Vaikai nupiešė pirmuosius piešinius draugams, pristatančius Lietuvą, mokytojos parašė pirmąjį bendrą laišką ir išsiuntė viską, laukdami žinių iš JAV.

Neilgai trukus, gavome siuntinį iš Honea Path mokyklos su draugų nupieštais piešiniais.

Vaikai su mokytojomis jau galvoja apie sveikinimus Kalėdų proga naujiesiems draugams ir nekantrauja išsiųsti linkėjimus į tokį tolimą kraštą!

 

Projekto koordinatorė psichologė Irma Zablackaitė

 

 


 

Lytiškumo ugdymo programos užsiėmimai 6 kl.

Lytiškumo ugdymo programos užsiėmimai 7-8 kl.

 

 


Lapkričio 6-ąją mokykloje simboliškai minėjome Pyragų dieną.

 

Iš ryto mokinių aktyvas sveikino mokytojus ir vaišino pačių iškeptu obuolių pyragu. Jo skonį įvertino ir mokyklos direktorius! Visi mokyklos mokiniai, mokytojai, darbuotojai šią dieną buvo kviečiami dalintis gerumu.

 

O po pamokų į popietę rinkosi mokytojai, vaišinosi pačių keptais pyragais, dalinosi receptais, tačiau pyragais neprekiavo – geranoriškai aukojo Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisui.

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 

 

Projekto „We, nous, wir, мы“ nuostatai

 

 


Spalio 26 d. mokyklos aktų salėje vyko koncertas „Muzikinė mozaika“, skirtas Pasaulinei muzikos dienai paminėti. Koncerte dalyvavo 1-4 klasių mokiniai, 3-4 klasių fleitų ansambliai, muzikos mokyklas lankantys mokiniai, choras „Šypsenėlė“.

Koncertą parengė muzikos mokytojos Violeta Jelisejevienė ir Viktorija Bajarūnienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 Su didžiausiu užsidegimu ir motyvacija 2-4 ir 7d klasių mokiniai spalio 16 -24 dienomis išbandė savo jėgas, planšetiniais kompiuteriais spręsdami KINGS tarptautinės kvalifikacinės olimpiados etapo anglų kalbos testus.

Mokiniams labai patiko žaismingos ir įtraukiančios KINGS anglų kalbos užduotys.

Savo rezultatus mokiniai sužinos po spalio 27 dienos, kai kvalifikacinis olimpiados turas baigsis visoje Lietuvoje.

 

 

Mokiniai, perėję kvalifikacinio etapo barjerą, galės dalyvauti finaliniame etape ir kovoti dėl vertingų prizų.

Visiems linkime sėkmės!

Anglų kalbos olimpiadą savo mokiniams mokykloje organizavo anglų kalbos mokytoja Daiva Riškienė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Pradinių ir specialiųjų klasių mokinių projektas

„Darbą triūsą — Lietuvai mūsų“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui.

 

Spalio mėnesio veikla

 

 


8 klasių mokinių darbų paroda „Marsas: svajonė ir realybė...“

 

Spalio 5 dieną aštuntokai dalyvavo edukaciniame renginyje „Bilietas į Marsą“, kuris vyko planetariume . Įkvėpti kosmoso galybės, svajonių ir realybės, mokiniai sukūrė įvairių darbų. Juose sudėjo informaciją apie dangaus kūnus: jų paviršiaus savybes, temperatūrą, uolienas, vandenį ir kt. Aiškino, kiek kainuotų bilietas į Marsą, ar jie norėtų ir kodėl norėtų gyventi Marse, ar yra įmanoma Marse gyvybė. Mokiniai, vadovaujami mokytojų R. Kazlauskienės ir R. Kokinienės , eksponuoja savo darbus II aukšto fojė.

 

 

Biologijos mokytoja metodininkė Ramunė Kazlauskienė

 

     

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


     

Spalio 19 dieną 18.00 val. 321 kabinete yra organizuojamas mokyklos lygmens tėvų savivaldos grupės susitikimas. Kviečiame klasių tėvų savivaldos deleguotus atstovus aktyviai dalyvauti.

 

Tėvų savivaldos grupė

 

 

 


Spalio 5 d. Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos mokytojai nuotaikingai paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Nuo pat ryto mokytojus džiugino ne tik mokinių sveikinimai, dovanojamos gėlės bei šypsenos, bet ir kolegų iš „Žirafų klubo“ staigmenos.    

 

 

 


Spalio 5 dieną ketvirtų klasių mokiniai vyko į edukacinę kelionę į Trakus. Besiklausant istorijos apie Trakų miestelio tradicijas, ketvirtų klasių mokiniai patys išbandė pirštų miklumą sukant kibinus, taip pat aplankė Trakų Vokės dvarą, bei pabuvojo Trakų pilyje.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


     

Spalio 5 d. mokykloje — netradicinio ugdymo diena. 1-3 kl. ir specialiosios bei lavinamosios klasių mokiniai aktų salėje žiūrėjo animacinį filmą „Išvirkščias pasaulis“ (angl. "Inside out", 2015). Po peržiūros mokiniai su mokytojomis savo klasėse aptarė filmą bei atliko projektines-praktines veiklas pagal iš anksto paruoštas užduotis.

 

Filmą parinko ir mokiniams užduotis parengė socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė. Mokinių projektinės-praktinės veiklos eksponuojamos mokyklos foje.

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


SPALIO 5-OJI — NETRADICINIO UGDYMO DIENA

Šią dieną pamokos nevyks. Su mokinių veikla galite susipažinti čia: 

Praktinė/projektinė veikla

 

 

 


Spalio 2 d. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą Paramos centro vaikams iniciatyvai „Tėvų linija“. Darbo dienomis nuo 17 iki 21 val. paskambinę nemokamu numeriu 8 800 900 12, tėvai galės pasikonsultuoti jiems rūpimais vaikų auklėjimo klausimais. Budintys specialistai padės tėvams suprasti, kodėl tam tikroje situacijoje vaikas elgiasi vienaip arba kitaip, kaip suaugusiems žmonėms derėtų reaguoti, ką sakyti ar daryti, kad situacija netaptų konfliktine. Konsultacijos metu specialistai patars dėl dažnai kylančių klausimų įvairiais vaiko amžiaus tarpsniais, kartu su tėvais ieškos tinkamiausio konkrečios problemos sprendimo.

 

 


Rugsėjo 28 d. 2a, 2b ir specialiosios klasės mokiniai vyko į Vikingų kaimą.

 

Senobinės baltų karybos edukacija.

Mokinukai turėjo puikią progą pasijusti „senovinio kario kailyje“, susipažino su to meto kario apranga, ginkluote, gyvenimo būdu. Vyko karių pratybos, vaikai treniravosi ir mokėsi įvairių taktinių manevrų.

 

Archainio maisto ruošos ir buities edukacija.

Mokinukai susipažino su senovinio žmogaus racionu. Sužinojo, kaip gyveno mūsų protėviai, ką augino, kuo mito, kada ir iš kur atkeliavo įvairūs maisto produktai. Ruošėsi viduramžių puotai, kūreno virtuvės laužus, virė arbatą, skrudino grūdus, kepė blynus taip, kaip tai darydavo mūsų protėviai.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Gamtos pamoka kambarinių augalų parodoje „Augalų labirintai“

 

Biologijos mokytoja Ramunė Kazlauskienė su 5a ir 5b klasės mokiniais ir jų auklėtoja Jorūne Didžgalviene rugsėjo 29 dieną aplankė Vilniaus edukologijos universiteto gamtos, matematikos ir technologijų fakultetą, kurio koridorius ir auditorijas puošė iš atogražų ir savanų kilę ir į Lietuvą atkeliavę kambariniai augalai. Jų gausa ir formos traukė ne vieno mokinio akį. Tai įvairios rūšys sukulentų, orchidėjų.

Mokiniams buvo ne tik pristatytas filmas apie vabzdžius gyvalazdes, bet jas matė gyvas ir lietė rankomis. Parodą papuošė ir dėmesį patraukė ryškių plunksnų giedorius gaidys, kurio savininkė jį išgelbėjo nuo mirties.

Mokiniai aplankė universiteto oranžeriją, kuri augalų dydžiais ir gausa nustebino visus.

Mokiniai piešė pačių gražiausių augalų siluetus, dalyvavo „Augalų loterijoje“ ir į namus grįžo ne tik su neišdildomais įspūdžiais, bet ir laimėtais prizais — kambariniais augalais.

Manau, kad per gražiausias spalvas ir formas, kvapus, lytėjimą, stiprias teigiamas emocijas, mokinys patiria didžiausią pažinimo džiaugsmą.

 

Biologijos mokytoja metodininkė Ramunė Kazlauskienė

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Rugsėjo 28 d. mūsų mokyklos 1a, 1b, 1c klasės mokiniai vyko į Triušiukų slėnį. Vaikai galėjo pasigrožėti tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais. Susipažino ne tik su gyvūnais ir paukščiais, paglostė ir pamaitino triušiukus, bet ir pramogavo: jodinėjo Poni arkliuku, šokinėjo ant batuto, suposi ant sūpynių, mėtė kamuolį į krepšį ar tiesiog ilsėjosi pavėsinėje, grožėjosi gamta.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Startuoja pradinių ir specialiųjų klasių mokinių projektas

„Darbą triūsą — Lietuvai mūsų“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui.

Rugsėjį džiaugiamės Lietuvos daržuose ir soduose užaugintomis gėrybėmis.

Štai kokios jos — „linksmosios daržovės“.

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


      Dažnai nuo patarimų, kaip auginti, auklėti, ugdyti savo vaikus, gali susisukti galva, nes rinkoje pilna knygų, žurnalų, straipsnių bei „ekspertų“ elektroninėje erdvėje. Mokyklos socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė norėtų tėveliams, seneliams pasiūlyti lietuvių autorės Editos Čekuolienės knygą „Augi(ni)mo psichologija“ (Alma littera, 2014), kurioje autorė dalijasi savo sukaupta patirtimi bei žiniomis. Knygoje aptariamos visiems aktualios problemos, situacijos, su kuriomis susiduriame augindami vaikus. Žavu tai, kad apie vaiko auginimą kalbama apjungiant vaiko, mamos, tėčio ir net senelių pozicijas — juk tai svarbiausi žmonės kiekvieno vaiko gyvenime! Taip pat yra atskiras skyrius, aktualus šiuolaikiniams vaikams — tai informacinių technologijų (kompiuterio, išmaniojo telefono) integravimas ar ribojimas vaiko gyvenime. Knyga kupina nuotaikingų karikatūrinių iliustracijų, o svarbiausios mintys išskiriamos citatomis.

 

 


 

KINGS: tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados mūsų mokykloje!

 

      Šią savaitę KINGS komanda pradėjo turą po daugiau nei 300 Lietuvos mokyklų, norėdama asmeniškai aplankyti, paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems pavasario semestre dalyvavusiems mokiniams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje.

 

KINGS lankėsi ir mūsų mokykloje bei apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, tačiau įteikė padėkas geriausiems Kingsiečių mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų pavasario semestro olimpiadose.

 

Sveikiname šauniuosius Kingsiečius

 

Taip pat pranešame, jog registracija į rudens semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose spalio 16-27 dienomis visiškai nemokamai!

Daugiau informacijos: http://www.kings.lt

 

 


    Rugsėjo 20 d. 2c klasės mokiniai vyko į Policijos departamentą, kur specialiai įrengtoje „Saugaus eismo klasėje“ išklausė saugaus eismo pamokėlę. Vyr. specialistė Aistė Dijokaitė mokinius supažindino su esimo taisyklėmis, kaip reikia elgtis gatvėje, saugiai važiuoti automobiliu ir dviračiu bei rodė nuotaikingą vaizdinę medžiagą. Vaikai galėjo pademonstruoti savo žinias, išmokti taisyklingai užsisegti saugos diržą, saugiai pereiti gatvę, pamatyti, kaip atrodo automobilio oro pagalvė, sužinoti, kam reikalingas atšvaitas, liemenė ar šalmas.

 

Edukacinę pamoką organizavo ir mokinius lydėjo socialinė pedagogė D.Leščinskienė ir 2c kl. mokytoja J.Jakonė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 

 Muzikinė kaukė

 

Rugsėjo 11 d. mūsų mokyklos jungtinė septintų ir aštuntų klasių mokinių grupė lankėsi Muzikinės kaukės filmavimo aikštelėje. Čia mokiniai susipažino su televizijos laidos filmavimo eiga ir stebėjo gyvus atlikėjų pasirodymus, vertinimo komisijos ir laidos vedėjo darbą.

     


Sveiki, mieli mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai,

 

su rudens pradžia prasidės ir 2017-2018 mokslo metai. Šia proga norėčiau pasidalinti su jumis keliomis mintimis ir įžvalgomis.

Manau, kad mokymasis galėtų būti prilygintas didžiulei drobei ir šiais mokslo metais labai norėčiau, kad visi mūsų mokyklos mokiniai savo mokymosi drobę išmargintų kuo daugiau ir įvairesnėmis spalvomis, kad kiekvienas mokyklos mokinys turėtų galimybę patirti kuo įdomesnį, įtraukiantį ir jo poreikius atitinkantį mokymąsi. Todėl kreipiuosi į mokinius, tėvelius ir mokytojus prašydamas, kad jie ypatingai puoselėtų ir augintų vidinę motyvaciją siekti ne tik kuo geresnio asmeninės mokymosi pažangos rezultato, bet ir pamatytų greta esantį bei jam padėtų.

Net neabejoju, kad mūsų mokiniai jau nuo pat rugsėjo maksimaliai išnaudos jiems siūlomas galimybes siekti asmeninės mokymosi pažangos. Žinau, kad, jei jie bus aktyvūs ir motyvuoti mokiniai pamokų metu, galės pasiekti visų mokymosi tikslų. Tikiu, kad mūsų mokyklos mokinių mokymasis bus rezultatyvus, kūrybingas ir novatoriškas, nes Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos pedagogų bendruomenė kartu su tėveliais padės tai sukurti ir padaryti.

PADĖTI! Šešios raidės gali reikšti tiek daug. Šešios raidės, kurios gali būti dinamiškos, iš anksto suplanuojamos priemonės ir veiklos arba kaip metų tikslas ir užduotis!

Tikiuosi, šiais mokslo metais Tėvų savivalda ir toliau nenutrūkstamai imsis sumanymų ir priemonių, kad padėtų ugdytojų bendruomenei kurti tinkamą edukacinę aplinką mūsų vaikams, o Mokyklos taryba ir toliau imsis veiksmų, siekdama padėti strategiškai planuoti mokyklos veiklas, kad būtų užtikrintas tinkamas ir kokybiškas švietimas Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos mokiniams.

Žinau, kad Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos mokytojai imsis visų jiems žinomų priemonių ir padės mokiniams pasiekti pačių geriausių akademinių, sportinių, meninių gebėjimų ugdymo ar saviraiškos rezultatų. Naudodamasis mokslo metų pradžios proga, noriu padėkoti mokytojams ir kitiems su vaikais dirbantiems specialistams už jų tolesnį ir nuolat augantį profesionalumą, kompetenciją ir pagarbą savo mokiniams. Tikiu, kad stipri kiekvieno mokytojo, kaip ir, beja, mokinio vidinė motyvacija padės sukurti ryškius 2017-2018 mokslo metus.

Tačiau dar svarbiau yra, kad patys mokiniai suprastų, kad jų mokymosi sėkmė labai priklauso nuo jų pačių nusiteikimo ir noro mokytis, todėl kviečiu visus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos mokinius neleisti sau sėdėti sudėjus rankų ir tikėtis, kad kažkas išmoks, padarys ar pasieks už juos – pirmiausia linkiu stengtis ir padėti sau pačiam, kad galiausiai galėtų padėti kitiems. Mieli mokiniai, nepamirškite nepaliaujamai siekti mokymosi tikslų ir tobulinti save!

O visai mokyklos bendruomenei linkiu padėti vieni kitiems abejingumą paversti motyvuotais ir naudingais veiksmais. Tai ir yra mūsų tikslas! Toliau dirbkime kartu, kad padėtume vieni kitiems, kad būtume geriausi!

 

Pagarbiai

Mokyklos direktorius St. Kaulius

 

 

 


Gerbiami tėveliai,

naujas mokyklines uniformas galite įsigyti UAB „MANOVITA“ (H. Manto g.6/ Rinktinės 48; tel. (8-5) 2305384;. 8 670 31 537; darbo laikas: I-V 9.00-19.00 val., VI 9.00-16.00 val.) 

 

 

© Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.