Pagrindinis meniu
Pradinis
Kalendorius

« »
P A T K Pn Š S  
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
Mėnesio įvykiai »  
Pamokų laikas
 I. 08.00 - 08.45
 II. 08.55 - 09.40
 III. 09.50 - 10.35
 IV. 10.55 - 11.40
 V. 12.00 - 12.45
 VI. 12.55 - 13.40
 VII. 13.50 - 14.35

Gerbiami mūsų mokyklos rėmėjai ir geradariai,

 

nuoširdžiai dėkojame Jums už geranorišką paramą, kurią 2014-aisiais metais suteikėte Žygimanto Augusto pagrindinei mokyklai, pervesdami 2% pajamų mokesčio sumos, galimos skirti paramai pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą. Mokyklos tarybos sprendimu gauti pinigai buvo ir bus panaudoti mokinių mokymosi sąlygų gerinimui.

 

Už 2014 metais surinktus 2% pinigus buvo atlikti šie darbai

 

Kreipiamės vėl į kiekvieną iš Jūsų prašydami pervesti 2% pajamų mokesčio sumos Žygimanto Augusto pagrindinei mokyklai. 

Apsisprendę paremti mokyklą, Jūs turėtumėte užpildyti prašymo formos FR0512 1, 2, 3, 4, 5, 6, E laukelius ir apačioje (nurodytoje vietoje) pasirašyti. Raidės ir skaičiai turi būti įrašyti tiksliai į jiems skirtas vietas, pildyti tik didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis.

 

Prašymo formas FR 0512 turite pateikti ne vėliau, kaip iki š.m. gegužės 1 dienos.

 

Visą informaciją rasite čia

 

Dėkojame Jums už paramą!

 

 


 

   Informacija būsimųjų pirmų klasių mokinių tėveliams

Inf. 1 kl.

 

Pirmoko kraitelė

Sąrašas

 

 

 


    Informacija būsimųjų penktų klasių mokinių tėveliams

 

Inf. 5 kl.

 

 

 


Kovo 26 d. 3a klasės mokiniai vyko į įmonę „Antalis“.

 

Įmonėje susipažino su popieriaus atsiradimo istorija, gamybos procesais anksčiau ir dabar, sužinojo iš ko gali būti gaminamas popierius, kokios pagrindinės popieriaus savybės ir kaip teisingai pasirinkti popierių savo darbams. Žiūrėjo filmuką apie popieriaus gamybą, lietė, aptarė pavyzdžius, bei patys pasigamino puikius burbulus iš trisluoksnių servetėlių.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Kovo 24 d. į mūsų mokyklą sugužėjo labai daug svečių iš aplinkinių vaikų darželių. Jau daug metų rengiamą ir tradicine tapusia atvirų durų dieną būsimieji pirmokai galėjo lankytis pradinėse klasėse, sporto salėse, susipažinti su būsimomis mokytojomis. Skambiomis dainomis ir smagiais šokiais mūsų mokyklos mokiniai džiugino mažuosius draugus.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


SVEIKINAME

biologijos olimpiados mokyklinio turo nugalėtojus

 

5 klasės   6 klasės
I vieta Rytis Lemežis 5d kl.   I vieta Ernestas Stulgis 6a kl.
I vieta Orinta Dzemionaitė 5c kl.   II vieta Agnė Ramanauskaitė 6c kl.
II vieta Kamilė Jurskytė 5d kl.   III vieta Tautvydas Kuprys 6b kl.
III vieta Rusnė Valiukaitė 5d kl.      
         
7 klasės   8 klasės
I vieta Armantas Pikšrys 7a kl.   I vieta Gabija Paulauskaitė 8a kl.
II vieta Karolina Banytė c kl.   II vieta Julija Naujikaitė 8d kl.
III vieta   Greta Saladžiūtė 7b kl.   III vieta   Dovilė Jozėnaitė 8b kl.

 

 


Pradinių klasių projekto „Kuriu saulę“ kovo mėnesio veikla. Kovas — atleidimo mėnuo.

 

Nuaidėjus Kaziuko mugės šurmuliui, mokiniai darbavosi toliau. Deklamavo eiles apie Tėvynę, stendus papuošė piešiniais „Žemė mūsų rankose“.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Kovo 20 d. Tarptautinė Frankofonijos diena.


Mūsų mokyklos prancūzų kalbą besimokantys mokiniai kovo 20 d. paminėjo Tarptautinę Frankofonijos dieną.

Mokiniai džiaugėsi, kad mokosi prancūzų kalbos ir kalba prancūziškai. Minėjimo metu skambėjo prancūziškos dainos. 6, 7 ir 8 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ar pažįsti Prancūziją“ bei vaišinosi pyragais, iškeptais pagal prancūziškus receptus.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


SVEIKINAME

kovo 17 d. vykusios mokyklinės 7-8 klasių prancūzų kalbos olimpiados nugalėtojus.

 

7 klasės
I vieta Karolina Banytė 7c kl.
II vieta Ilzė Polekauskaitė 7c kl.
III vieta Ieva Jarašūnaitė 7c kl.
   
8 klasės
I vieta Julija Naujikaitė 8d kl.
II vieta Augustina Lialkaitė 8d kl.
III vieta   Izabelė Rimdžiūtė 8d kl.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Atrask Vokietiją. Mokykis vokiečių kalbos


Kovo 17 d. vokiečių kalbos mokytoja Eglė Karmonienė pakvietė penktokus į projekto „Atrask Vokietiją“ renginį „Atrask Vokietiją. Mokykis vokiečių kalbos!“ Mokytoja papasakojo mokiniams apie Vokietiją, jos įžymybes. Projekto dalyviai, vadovaujami muzikos mokytojos Viktorijos Bajarūnienės, atliko vokiškas dainas, o trečiokai fleitomis pagrojo vokiečių kompozitoriaus J. Bramso „Lopšinę“. Po trumpo koncerto penktokai atliko įvairias žaidybines užduotis ir tokiu būdu patys susipažino su vokiečių kalba. Renginį užbaigė viktorina apie Vokietiją.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Š. m. kovo 10 d. vyko draugiškos KVADRATO varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Dalyvavo 7-8 kl. merginų rinktinės. Gražų pasirodymą surengė ir varžybų dalyves pasveikino 7b klasės merginos.

Sveikiname šių varžybų nugalėtojas - 7-ų klasių merginų rinktinę, iškovojusias pereinamąją taurę:

Aušrinę Belickaitę 7a, Auksę Jasiūnaitę 7a, Vitą Surginevičiūtę 7a, Agatą Kučevskytę 7a, Patriciją Rimovaitę 7d, Miją Stasiulionytę 7d, Emiliją Panavaitę 7d, Austę Aleksejūnaitę 7e, Oksaną Balkūnaitę 7e, Viktoriją Malašauskaitę 7e.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Š. m. kovo 10 d. mokykloje sulaukta gausaus būrio svečių – vyko Vilniaus miesto jaunučių chorų konkursas „Dainų pynė Lietuvai“, skirtas paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines.

Konkursas pradėtas himnu ir lietuvių kalbos mokytojos Jovitos Brikienės ruoštu 3-8 kl. mokinių montažu, kuriam pateiktį parengė IT-matematikos mokytoja Dileta Misiūnienė.

Konkurse dalyvavo 4 mokyklų – Martyno Mažvydo ir Jono Basanavičiaus progimnazijų, Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos jaunučių chorai ir „Šviesos“ pradinės mokyklos 1-2 ir 3-4 klasių vaikų dainavimo studija. Visi kolektyvai atliko po 2 dainas. Puikios dainos, pakili nuotaika, draugiška atmosfera vyravo viso konkurso metu. Nepaprastai gražiai nuskambėjo ir bendra daina „Mano vardas – Lietuva“. Po visų pasirodymų, kol tarėsi komisija, choristai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą. Visų žinios buvo puikios, tad neliko neatsakytų klausimų.

Visi kolektyvai buvo dainingi, išmoningi, žaismingi, tad komisija vietų neskirstė – apdovanojo visus.

Konkurso organizatorė, koordinatorė ir vedėja – pradinio ir spec. ugdymo skyriaus vedėja Renata Neverauskienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


2015 m. kovo 9 d. visus į Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos Aktų salę sukvietė renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms paminėti.

Ruoštasi buvo kryptingai ir organizuotai. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brikienė parengė 3a, 5d, 6c, 7c, 8d klasių montažą apie sudėtingą Lietuvos kelią laisvės link.

IT-matematikos mokytoja Dileta Misiūnienė scenarijų pristatė skaitmeniniu formatu. Muzikos mokytoja Viktorija Bajarūnienė vokalinio ansamblio vaikus mokė dainuoti apie gimtąją kalbą ir didįjį miestą Vilnių. Dailės mokytoja Danguolė Pečiukonytė su mokiniais piešė laisvės medžius. Vėliau jais papuošė mokyklą. Technologijų mokytojai Birutė Stasevičienė ir Romualdas Tonkūnas rūpinosi Aktų salės dekoracijomis. Technologijų mokytoja Daiva Vaičiūnienė su mokiniais kruopščiai ir atsakingai pynė trispalves draugystės ir vienybės pynutes, kurios renginio metu papuošė ir mokyklos svečių rankas.

Mūsų svečiai buvo ypatingi. Džiaugėmės scenoje matydami Vilniaus miesto Balsių pagrindinės mokyklos asmenybės ugdymo centro „Motus“ baleto mokytojos Viktorijos Sklizmantienės ir šiuolaikinių šokių mokytojos Gretos Narkevičiūtės mažąsias auklėtines, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Štabo viršininką pulkininką leitenantą Darių Vaicikauską ir vyriausiąjį puskarininkį seržantą majorą Darių Masiulį, kurie reprezentavo Lietuvos kariuomenę. Renginį vainikavo patriotines dainas atlikęs Krašto apsaugos savanorių pajėgų orkestras Big Band.

Organizuodami tokius renginius, tikime, kad Kovo 11-oji Lietuvos žmonėms – tai ne vien raudonai nuspalvintas skaičius kalendoriuje, ne vien laisvadieniu ir ilguoju savaitgaliu pažymėta šventė. Nuoširdžiai tikime, kad Kovo 11-osios data visada žymės ne tik erškėčiais apaugusio Lietuvos kelio į laisvę pabaigą, bet bus svarbi šventė, primenanti apie laimėtą nepriklausomybę Tėvynei ir iškovotą šviesią ateitį augančioms Lietuvos kartoms...

Renginio organizatorė ir scenarijaus autorė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jovita Brikienė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 

SVEIKINAME

6-ų klasių lietuvių kalbos olimpiados, skirtos

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms paminėti, laimėtojas:

 

 

I vieta Austė Kaušytė 6c kl.
II vieta Kristiana Fedorovič 6b kl.
III vieta   Diana Grimbovskaja 6c kl.

 

 

Llietuvių kalbos mokytojos Jovita Brikienė ir Jorūnė Didžgalvienė

 


Pavasaris Vilniuje prasideda Kaziuko muge, kurią papuošia teatralizuota eisena, pritraukianti daugybę žiūrovų. Šiais metais kovo 7 dieną Gedimino prospektu pražygiavusioje eisenoje dalyvavo ir mūsų mokyklos šaunieji penktokai: Deima Mikalauskaitė, Karilė Stimburytė, Aleksandr Leonov, Guoda Lukauskaitė, Ieva Urbonaitė ir Evelina Šeštokaitė.

Mokinius eisenoje lydėjo dailės ir technologijų vyr. mokytoja Dalia Šverebienė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 

SVEIKINAME

5-ų klasių anglų kalbos mokyklinės olimpiados nugalėtojus!

 

  I vieta     Aleksandr Leonov 5b kl.                    

  II vieta    Ugnė Pivoriūnaitė 5b kl.

  III vieta  Gabija Vaicikauskaitė 5d kl.                

 


6-ųjų - 7-ųjų klasių mokinių įspūdžiai iš susitikimo su misionieriumi

Antanu Saulaičiu šv. Kazimiero bažnyčioje vasario 27-ąją dieną.

 

Susitikime su kunigu jėzuitu Antanu Saulaičiu įdomiausia buvo klausytis istorijų apie indėnus. Patiko pasakojimas apie indėną, kuris, siekdamas įrodyti savo drąsą, nusprendė pavogti arklį, bet įkliuvo. Kadangi padėjo kitos genties močiutei panešti malkų ryšulį, priešai leido jam taikiai pasišalinti. Sudomino indėnų pagaminti daiktai. Nustebino, kad Jėzus įvairiose šalyse vaizduojamas skirtingai. Važiuoti buvo tikrai verta, norėčiau daugiau tokių kelionių.

Bernardas Liukaitis, 6c

 

Daugiau įspūdžių skaitykite ir nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 

SVEIKINAME

8-ų klasių anglų kalbos mokyklinės olimpiados nugalėtojus!

 

I vieta Austėja Rudokaitė 8a kl.
II vieta Ugnė Sipaitytė 8b kl.
III vieta   Martyna Dabulskytė 8a kl.

 

 


Kaziuko mugė 2015

 

Kiekvienais metais kovo pirmomis dienomis mokyklos koridorių užlieja šurmuliuojantys vaikai, mokytojai, tėvai. Kaziuko mugė prasidėjo kovo 4 d. Akys raibo nuo saldumynų, pyragų, įvairių dirbinių...

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


SVEIKINAME

mokyklos 8-ų klasių fizikos olimpiados nugalėtojus!

 

I vieta      Augustina Lialkaitė 8d kl.

II vieta    Danielius Staliūnas 8a kl.

III vieta   Greta Krasauskaitė 8a kl.

 

Šie mokiniai atstovaus mūsų mokyklai Vilniaus miesto 8 klasių fizikos olimpiadoje.

 

 


SVEIKINAME

2b klasės mokinį

Jokūbą Zelenkaitį

Vilniaus miesto 2-4 klasių matematikos olimpiadoje užėmusį

III-ąją vietą

 

 

Mokinį ruošė mokytoja Dalia Krūminienė

 

 


SVEIKINAME

mokyklos 7-ų klasių anglų kalbos olimpiados nugalėtojus

 

I vieta Diana  Semaško 7a
II vieta Ilzė Polekauskaitė 7c
  Paulius Kairis 7d
III vieta    Agnietė Margevičiūtė 7a

 

 


SVEIKINAME

 

Vasario 13 d. 2b klasės mokinės Adelė Jacevičiūtė, Rėda Nikitinaitė, Saulė Tilvikaitė, Erika Jakutytė ir jas paruošusi mokytoja Dalia Krūminienė dalyvavo Respublikiniame 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų parodoje — konkurse „Kaklaraištis tėčiui“. Mūsų mokyklos mokinė Erika Jakutytė laimėjo I-ąją vietą tarp visų dalyvavusių antos klasės mokinių.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


Vasario mėnesį 5d klasės mokiniai su klasės auklėtoja Ramune Kazlauskiene Vilniaus miesto etninės kultūros centre dalyvavo edukacinėje programoje „Užgavėnių kaukės“. 
Mokiniai ne tik teoriškai susipažino su kaukių gamybos technika, bet ir patys gamino kaukes. Proceso metu prisilietėme prie lietuviško paveldo. Tokia galimybė dirbti kartu, suartina kolektyvo narius, leidžia labiau vienas kitą pažinti.
Mokiniai liko patenkinti savo „darbo vaisiais“.
Nuotraukas žiūrėkite čia

Vasario mėnesį 5d klasės mokiniai su klasės auklėtoja Ramune Kazlauskiene Vilniaus miesto etninės kultūros centre dalyvavo edukacinėje programoje „Užgavėnių kaukės“.

Mokiniai ne tik teoriškai susipažino su kaukių gamybos technika, bet ir patys gamino kaukes. Proceso metu prisilietėme prie lietuviško paveldo. Tokia galimybė dirbti kartu, suartina kolektyvo narius, leidžia labiau vienas kitą pažinti.

Mokiniai liko patenkinti savo „darbo vaisiais“.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Š.m. vasario mėnesį mokykloje vyko matematikos – informacinių technologijų konkursas

„Išmanieji penktokai“.

Konkurso metu mokiniai sprendė matematinius uždavinius, tikrino savo žinias IT srityje.

 

Matematiškiausia klase tapo 5 C klasė

Informatyviausia klase tapo 5 B klasė

Kūrybiškiausia klase tapo 5 D klasė

Linksmiausia klasė buvo 5 A

 

 

Konkursą organizavo mokytojos

Vita Trojan ir Dileta Misiūnienė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


Praėjusią savaitę mokykloje vyko 6-tokų anglų kalbos olimpiada, kurioje savo žinias išbandė šešiolika geriausiai anglų kalbą besimokančių mūsų mokyklos 6-tokų.

 

Sveikiname nugalėtojus:

 

I vieta Agnė Ramanavičiūtė 6c kl.
II vieta Bernardas Liukaitis 6c kl.
III vieta    Rugilė Zacharaitė 6c kl.

 


Pradinių klasių projekto „Kuriu saulę“ vasario mėnesio veikla

Vasaris — meilės mėnuo...

 

Kai kurie gyvenimo įvykiai priverčia susimąstyti apie gyvenimą, meilę. Meilę tėvams, gamtai, Tėvynei, gyvūnams, knygai...

Tada pradedi suprasti kas tai yra ir viską labai brangini. Mūsų mokinukų trumpi laiškai, bet parašyti su spindinčia šypsena ir didžiule meile.

Nenustokite rašyti laiškus net mintyse, arba rašykite laiškus, kuriuos galima rasti pašto dėžutėse.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Vasario 13 d. vyko 8 klasių istorijos „Protų mūšis“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimui, Vasario 16-ajai paminėti. Mokiniai iš anksto ruošėsi šiam konkursui, susipažino su heraldikos principais, herbų kūrimo taisyklėmis. Kiekviena 8-os klasės komanda paruošė savo klasės herbą ir renginio metu pristatė priešininkų komandai. Konkurso metu mokiniai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos istoriją, LDK valdovus, buvusias Lietuvos sostines. Moksleivius pralinksmino muzikinė užduotis, kai mokiniai turėjo atspėti patriotinės dainos pavadinimą ir autorių.

 

Konkursą „Protų mūšis“ laimėjo 8d klasės komanda

 

Renginį organizavo istorijos mokytoja Milda Zemlevičiūtė

 

Nuotraukaas žiūrėkite čia

 

 


SVEIKINAME

mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių rinktinę,

Vilniaus m. mokinių sporto žaidynėse

I-os amžiaus grupės kvadrato žaidime

užėmusią II-ąją vietą

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


Projekto „Atrask Vokietiją“ veikla

 

Vasario 12 d. mūsų mokyklos mokiniai lankėsi Vilniaus Goethe's institue. Mus šiltai sutiko pedagoginio bendradarbiavimo, vokiečių kalbos kursų ir egzaminų programų koordinatorė Margarita Repečkienė, kuri papasakojo apie instituto veiklą Lietuvoje ir pakvietė mokinius pagilinti savo žinias apie Vokietiją, jos kultūrą, tradicijas, geografiją ir kt. Mokiniams labai patiko instituto darbuotojų paruoštos žaismingos užduotys, jie galėjo panaudoti savo vokiečių kalbos žinias praktikoje, prisiminti ar išmokti naujų žodžių.

 

Išvyką organizavo ir mokinius lydėjo projekto koordinatorės geografijos mokytojos Dalia Matulevičienė ir Edita Pumputienė bei vokiečių kalbos mokytoja Eglė Karmonienė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia 

 

 

 


2015 m. vasario 10 dieną mokykloje vyko „ŠVARIŲ RANKŲ“ šventė, kurioje dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Jos tikslas – ugdyti vaikų asmens higieną ir rankų higieną. Pradinukai ir jų mokytojos atsakingai ruošėsi šventei: galvojo savo klasės pristatymą, mokėsi, kad galėtų atsakyti į viktorinos klausimus, išmoko naują šokį.

Šventė prasidėjo mokyklos teatro būrelio, vadovaujamo Laimos Šimukauskienės, spektakliu, kuriame vaizdžiai pamatė, kas atsitinka asmens higienos nesilaikantiems vaikams. Po spektaklio kiekviena klasė išradingai prisistatė. Tuomet pradinukai aktyviai dalyvavo viktorinoje, atsakinėjo į sudėtingus klausimus, užduočių gavo ir komandų kapitonai, o šventę vainikavo bendras „Švarių rankų šokis“. Jį sukūrė ir muziką parinko choreografijos mokytoja Lijana Drungilienė. Reginys buvo įspūdingas, nes šoko apie 140 pradinukų!

„Švarių rankų“ šventę inicijavo ir organizavo Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lida Semėnienė ir pradinio bei specialiojo ugdymo skyriaus vedėja Renata Neverauskienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


Vasario 10 d. įvyko 6-8 klasių mokyklos Č.Kudabos geografijos konkursas.

 

Sveikiname konkurso nugalėtojus:

 

I vieta

Agnė Ramanavičiūtė 6c

Karolina Banytė 7c

Ieva Piščikaitė 8a

   
II vieta

Andrius Šukys 6d

Ugnius Sejonas 7d

Lukas Naimovičius 8a

   
III vieta   

Diana Grimbovskaja 6c

Edvinas Štaupas 7c

Izabelė Rimdžiūtė 8d

 

 

 


Projekto „Atrask Vokietiją“ veikla

 

Sausio - vasario mėnesiais 7 klasių mokiniai domėjosi Vokietijos visuomenine, gamtine ir muzikine aplinka, kultūrinėmis tradicijomis, išradimais. Kūrė kryžiažodžius.

Darbų parodą surengė matematikos-informacinių technologijų mokytoja Dileta Misiūnienė ir geografijos mokytoja Edita Pumputienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Kviečiame apžiūrėti integruotą dailės ir matematikos 8 kl. mokinių darbų parodą „Žiemos peizažas“. Mokiniai kūrė erdvinius objektus grafikos technika, improvizuodami geometrinių figūrų pagalba. Paroda eksponuojama iki vasario 19 d. mokyklos IV aukšte. Mokinių darbų parodą surengė dailės mokytoja Danguolė Pečiukonytė ir matematikos-informacinių technologijų mokytoja Dileta Misiūnienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


SVEIKINAME

Vasario 6 d. „Saulės” privačioje gimnazijoje vyko matematikos žaidimas-konkursas „Tiksliukas“.

Mūsų mokyklos komanda

Ugnius Sejonas 7d, Auksė Mikalauskaitė 7b, Dovilė Sabalytė 7a, Armantas Pikšrys 7a

iškovojo I -ąją vietą.

Komandą konkursui parengė matematikos-informacinių technologijų mokytojos Dileta Misiūnienė ir Vita Trojan.

 

 

 


SVEIKINAME

mokyklos meninio skaitymo konkurso,

skirto Antano Baranausko

180-osioms gimimo metinėms,

nugalėtojus:

 

I vieta Austė Kaušytė 6c kl.
  Jolanta Kosiakaitė 8c kl.
II vieta Ula Balkutė 6a kl.
  Dovilė Jozėnaitė 8b kl.
III vieta    Rytis Lemežis 5d kl.
  Rusnė Valiukaitė 5d kl.
  Saulė Savanevičiūtė 8d kl.

 

 


„Būti žydu“

 

Tęsiant 2012-2013 metais pradėtą tradiciją (projektas „Panerių lopšinė“ Vilniuje), 2015 m. vasario 8 d. mūsų mokyklos 8 klasių mokinių grupė ir mokytojos Daiva Riškienė, Danguolė Pečiukonytė ir Dileta Misiūnienė dalyvavo Europos Komisijos remiamo projekto renginyje Vilniuje. Buvome pakviesti susipažinti su Vilniaus žydų–litvakų istorija, kultūra, buitimi. Projektas „Būti žydu“ – tai 3 valandų kelionė po Vilnių.

Sekmadienio rytą susitikome Sinagogoje. Vaikinai užsidėjo žydiškas kepuraites – kipas. Kiekvienas dalyvis gavo kortelę su savo vardu hebrajiškais rašmenimis. Buvo pasakojama apie žydų religiją, kultūrą ir istoriją, pademonstruota Tora. Tai unikali galimybė aplankyti ir pamatyti šią vietą. Kiek vėliau apėjome buvusio Vilniaus geto teritoriją. Pasivaikščiojimą lydėjo įtaigus gido pasakojimas apie žydų gyvenimą Vilniuje, kultūrą, jų tragišką likimą.

Dėkojame Lietuvos žydų bendruomenės direktoriui Simonui Gurevičiui už turiningą paskaitą, įdomią ekskursiją ir šiltą bendravimą.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


M. Mažvydo bibliotekoje

 

Sausio 20 d. projekto „Nuo taško iki knygos“ sumanytojos — bibliotekos vedėja G. Zinevičienė, dailės-technologijų vyr. mokytoja D. Šverebienė, dalyviai bei draugai — 5a klasė su auklėtoja L. Davlevičiene, vyko į edukacinę ekskursiją į M. Mažvydo bibliotekos vaikų literatūros skyrių. Mums papasakojo bibliotekos istoriją, fondų tvarką, kada knygos keliauja į restauracijos skyrių. Vaikai galėjo gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Didelį įspūdį vaikams paliko pavardžių žodynas ir literatūros gausa, esanti bibliotekos skaitykloje.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Projekto „Kur tavo lobis, ten ir tavo širdis“ veikla

 

Sausio 23 d. 5-ųjų ir 6-ųjų klasių mokiniai, lydimi mokytojų: Jorūnės Didžgalvienės, Daivos Vaičiūnienės ir Rūtos Endrijaitytės, apsilankė šv. Kazimiero bažnyčioje, kur susitiko su kunigu, misionieriumi, jėzuitu Antanu Saulaičiu.

 

Mokinių įspūdžius skaitykite ir nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Baigėsi Vilniaus miesto 66-osios mokinių sporto žaidynių krepšinio varžybos. Jose dalyvavo 8-9 klsaių moksleiviai. Labai šauniai pasirodė mūsų mokyklos komanda, kuri būdama jaunesnė už kitas komandas, iškovojo II-ąją vietą, finale pralaimėjusi Antakalnio gimnazijai.

 

Dėkojame visiems žaidėjams, padėjusiems iškovoti šią pergalę, ypač komandos lyderiams Deividui Sirvydžiui ir Lukui Naimovičiui.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Projekto „Aš — gamtos dalis. Aš atsakingas“ veikla

 

Renginys „Valau pasaulį ir kuriu...“ 5 - 8 kl.

 

Sausio 26 - 30 dienomis Aktų salėje pertraukų metu šurmuliavo mokiniai. Tą savaitę ši vieta buvo gausiai lankoma, nes joje 5 - 8 klasių mokiniai demonstravo savo darbus iš antrinių žaliavų. Buvo įdomu įvertinti savo ir kitų gebėjimus, kūrybiškumą, pasisemti idėjų ateičiai.

Tą savaitę Aktų salėje vyko ne vien paroda-konkursas „Gyvūnas“, bet ir pamokos apie antrines žaliavas. Biologijos mokytojai Ramunei Kazlauskienei jas padėjo vesti 8 klasės mokiniai - Lukas Naimovičius, Saulė Savanevičiūtė, Jognė Tilvikaitė, Augustina Lialkaitė, Izabelė Rimdžiūtė. Pamokose priminta, kas yra antrinės žaliavos, kodėl ir kaip jas reikia rūšiuoti, kaip antrines žaliavas rūšiuoja mūsų mokyklos bendruomenė, mokinių šeimos.

Po parodos vyko akcija - mokiniai ardė savo darbus ir surūšiavę šiukšles, jas sudėjo į skirtingų spalvų maišus.

 

Paskelbti parodos-konkurso rezultatai.

 

Rezultatus ir renginio nutraukas rasite čia

 

 

 


Pradinių klasių projekto „Kuriu saulę“ sausio mėnesio veikla

 

Sausio 27d. įvyko 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas „Su knyga per pasaulį“.

 

Sveikiname nugalėtojus!

 

1-2 klasių grupė

I vieta Džiuga Laurynaitytė 1a kl.
II vieta Miglė Balnionytė 2a kl.
III vieta   Rėda Nikitinaitė 2b kl.

 

3-4 klasių grupė

I vieta Ieva Padribonaitė 3a kl.
II vieta Vėjūnė Milaševskytė 4b kl.
  Karolis Kavoliūnas 4a kl.
III vieta   Rugilė Neverauskaitė 4b kl.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 

Sausis – grožio mėnuo.

 

Nors lauke medžiai nepasipuošė sniegu, bet mūsų mokyklos vaikų darbuose – tikra žiema.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Sausio 14 dieną 5 d klasės mokiniai kartu su klasės vadove Ramune Kazlauskiene dalyvavo Lietuvos dailės muziejaus organizuojamoje edukacinėje programoje „Maištas buduare“. Tema — „Maištingieji pankai“: to laikotarpio avalynė, drabužiai, aksesuarai ir bendra dvasia. Mokiniai pasigamino „pankiškų“ emblemų. Taip pat susipažino su Aleksandro Vasiljevo drabužių kolekcija.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Standartizuoti testai


Mokykla, siekdama gerinti ugdymo kokybę, objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, 2014 m. dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro vykdomame projekte „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas, II etapas“. Projekte dalyvavo 514 mokyklų, standartizuotus testus atliko 5512 (4 kl.) ir 6882 (8 kl.) mokiniai.

Standartizuotais testais buvo įvertinti 4 kl. (matematika, skaitymas ir rašymas) ir 8 kl. (matematika, skaitymas, rašymas ir istorija) mokinių mokymosi pasiekimai.

Kiekvienam 4 kl. ir 8 kl. mokiniui, tėvams buvo pateikti pasiekimų įvertinimai.

Mokykla ir šiais mokslo metais dalyvaus Nacionalinio egzaminų centro veiksmo tyrime „Standartizuotų testų taikymas mokyklose 2014-2015 m. m.“

 

Kviečiame susipažinti su mokyklos 4 kl. ir 8 kl. mokinių standartizuotų testų rezultatais.

 

 


Projekto „Atrask Vokietiją“ veikla

 

 

Dalyvaudami integruotame tarpdalykiniame projekte „Atrask Vokietiją“ mokiniai susipažįsta su Vokietijos kompozitoriais, mokosi vokiškų dainų. Sausio 10 dieną mokyklos mokiniai ir mokytojos V. Bajarūnienė, V. Jelisejevienė bei D. Misiūnienė dalyvavo Vilniaus tautinių bendrijų namuose vykusiame renginyje-koncerte. Kartu su Vilniaus vokiečių bendruomenės kolektyvu koncertavo 3a ir 5c klasių fleitininkai, 7e klasės muzikinis kvartetas ir 5-8 klasių moksleivių vokalinė grupė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 

Jau septintą kartą mūsų mokykla dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 13 d. ryte mokyklos languose švietė žvakučių liepsna, menanti įvykius prieš 24 metus. Visose klasėse pirmos pamokos pradžioje buvo pagerbti žuvusieji Sausio 13-osios įvykiuose. Mokytojai, tų įvykių dalyviai ir liudininkai dalinosi savo prisiminimais ir jausmais, kurie kaskart aplanko minint Laisvės ginėjų dieną.

Istorijos mokytojos D. Vainauskaitės 6 ir 7 klasių moksleiviai atskleidė savo jausmus, potyrius kūrybiniuose darbuose, atliktuose įvairia technika. Spalvingi ir prasmingi Lietuvos kovų ir netekčių istorijos, Sausio 13-osios darbai nepalieka abejingų.

Istorijos pamokų metu 6 kl. ir 7 kl. mokiniai rašė nuoširdžius laiškus žuvusiems Laisvės Ginėjams. Dauguma norėjo padėkoti už paaukotas gyvybes dėl Lietuvos valstybės, dėl galimybės gyventi ir būti laisvais.

Istorijos mokytoja Dalia Vainauskaitė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Ačiū pradinių klasių mokiniams, jų tėveliams, mokytojoms už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Padėk keturkojui draugui“. Visos dovanos iškeliavo į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą „Grinda“. Džiugu, kad nelikote abejingi. Padėti mažajam draugui — kilnus poelgis.

 

Mokytojos Irena (4a kl. vadovė) ir Alė (4b kl.vadovė)

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


 

 

SVEIKINAME

2a klasės mokinę Miglę Balnionytę,

Vilniaus miesto 2-4 klasių mokinių diktanto konkurse „Diktanto meistras“

tapusią nugalėtoja

(mokytoja A.Jurgaitienė)

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Kalėdų šventinės akimirkos 2a klasėje

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Gruodžio 17 d. mokykloje vyko draugiškos Nykštukų kvadrato varžybos tarp 1a ir 1b klasių mokinių, Mažasis kvadrato turnyras tarp 2a ir 2b klasių mokinių ir 3 - 4 klasių mokinių kvadrato turnyras Kalėdinei taurei laimėti.

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvavusius sporto šventėje.

Mažasis kvadrato turnyras

I vieta 2b klasė

II vieta 2a klasė

Kvadrato turnyras Kalėdinei taurei

I vieta 4a klasė

II vieta 4b klasė

III vieta 3a klasė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Gruodžio 18 d. vyko Kalėdinis baudų ir tritaškių metimo konkursas. Dalyvavo 5-8 klasių mokiniai.

 

Baudų metimo konkurso nugalėtojai

 

  5-6 klasių grupėje 7-8 klasių grupėje
I vieta Ignas Lukoševičius 6d    Rokas Saveljevas 8a
II vieta Marius Bieliauskas 6a Dominykas Dambrauskas 7c
III vieta    Redas Musnikas 5b Aivaras Šidlauskas 8b

 

Tritaškių metimo konkurso nugalėtojai

 

  5-6 klasių grupėje 7-8 klasių grupėje
I vieta Marius Bieliauskas 6a    Edvinas Bukauskas 8a
II vieta Naglis Tautvydas 6a Rokas Saveljevas 8a
III vieta    Jovydas Štaupas 5b Lukas Naimovičius 8a  

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Gruodžio 11 d. vyko Kalėdinė sporto šventė, kurioje dalyvavo mūsų mokyklos specialioji, lavinamoji, socialinių įgūdžių ir 5d klasės.

 Linkime linksmų šv. Kalėdų ir pasidžiaukime kartu.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Sveikiname!

2014 m. gruodžio 8 dieną įvyko mūsų mokyklos jaunųjų matematikų olimpiada.

Sveikiname olimpiados nugalėtojus, kurie atstovaus mūsų mokyklą Vilniaus miesto olimpiadoje.

 

5 klasės
1-3 vietos Deima Mikalauskaitė 5a kl.

Jokūbas Šiaučiūnas 5b kl.
    
Aleksandr Leonov 5b kl.
   
6 klasės
1 vieta Natanas Nainys 6a kl.
2-3 vieta Agnė Ramanavičiūtė 6c kl.
2-3 vieta Andrius Šukys 6d kl.
   
7 klasės
1 vieta Ugnius Sejonas 7d
2 vieta Markas Zagorskas 7e
3 vieta Edvinas Štaupas 7c
   
8 klasės
1 vieta Izabelė Rimdžiūtė 8d kl.
2 vieta Meida Pesliakaitė 8c kl.
3 vieta Augustina Lialkaitė 8d kl.
    

 


Gruodis — džiaugsmo ir vilties mėnuo.

 

Mokyklos koridoriai, klasė, stendai pasipuošė tėvelių ir vaikų darbais.

Gera būti drauge.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Lapkričio, gruodžio mėnesiais 5 - 6 klasių mokiniai atliko darbą „Aš ir mano augintinis“. Sudarė augintinio, kurį augina (ar norėtų auginti) biologinį aprašą ir naudodami įvairią techniką, jį nupiešė. Padarėme darbų parodą. Dalyvavo edukacinėje programoje „Nariuotakojai augintiniai“. Renginio metu mokiniai ne tik pamatė ir susipažino su voragyvių ir vabzdžių gyvenimo sąlygomis, sandaros ir elgsenos ypatumais, bet ir turėjo galimybę juos laikyti rankose.

Manau, kad tokios gyvos pamokos mokinių atmintyje išliks ilgam, teigia biologijos mokytoja metodininkė Ramunė Kazlauskienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Gruodžio 11 d. 2a klasės mokiniai dalyvavo Vytauto Kasiulio dailės muziejuje edukacinėje pamokoje „Kalėdų belaukiant...“. Mokiniai gamino Kalėdinius atvirukus.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Gruodžio 9 d. vyko projekto „Atrask Vokietiją“ šv. Mikalojaus popietė. Renginys prasidėjo 7- kų miniatiūra „Kalėdų eglutė“.

Į popietę atvyko Vilniaus vokiečių draugijos narys ponas Michael Pretzsch su žmona ponia Jovita. Svečiai papasakojo, kaip švenčiama Vokietijoje gruodžio 6-oji — šv. Mikalojaus diena. Išklausę gerbiamus svečius, sužinoję apie Kalėdų tradicijas Vokietijoje, renginio vedantieji K. Banytė (7c kl.) ir A. Ragoško (8a kl.) pakvietė visus dalyvauti „Protmūšyje“, padainuoti tradicines kalėdines dainas, parašyti kalėdinius palinkėjimus savo draugams.

Popietės pabaigoje visi renginio dalyviai dainavo tradicinę kalėdinę vokiečių dainą „Tannenbaum“ ( „Kalėdų eglutė“).

Renginio organizatorės geografijos mokytojos D. Matulevičienė ir E. Pumputienė, vokiečių k. mokytoja E. Karmonienė, muzikos mokytojos V. Jelisejevienė ir V. Bajarūnienė dėkoja visiems 5-8 klasių dalyviams ir linki gražių švenčių.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Nors šiemet tokia žiema, kad už lango nė kruopelės sniego, tačiau visi nekantriai laukia artėjančių švenčių... Mokykloje jau antrą savaitę dega Advento vainiko žvakelės, fojė sukabintos vaikų, kurie fotografavosi su savo augintiniais, pasipuošusiais kalėdiniais akcentais, nuotraukos, o pirmadienį, gruodžio 8 d., 1-4 bei specialiosios ir lavinamosios klasių mokiniai susirinko įžiebti eglutę mokyklos foje.

Daug pastangų įdėta, kad eglutė įsižiebtų, tačiau kol vaikai neparodė savo meninių sugebėjimų, neužsidegė nė viena lemputė. Tad visiems susirinkusiems dainavo pirmokė Dainora, 1c, 2a, 3a ir 3b klasių mokiniai, 1-4 klasių mokinių choras, fleitomis grojo pradinukai ir penktokai. Garbės raštais už puikų mokymąsi buvo apdovanota 20 1-4 klasių mokinių. Visi susirinkusieji labai nuoširdžiai mokėsi skaičiuotę, kuria prašė sniego, dainavo apie eglutę ir tik tada ji sužibėjo margaspalvėmis švieselėmis...

Iki gruodžio 18 d. mokykloje veiks ir Kalėdinis paštas – mokiniai sveikins savo draugus, bendraklasius, mokytojus...

Linkime visiems gražaus švenčių laukimo!

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Gruodžio 3 dieną Lietuvos edukologijos universiteto Lietuvių kalbotyros ir komunikacijos katedros lektorės 7 klasių mokiniams vedė etnolingvistikos pamoką „Kalba ir tarmė – lyg nepakartojami langai, pro kuriuos žvelgiame į pasaulį“. Pamokoje išsiaiškinta, kaip kalboje atsispindi tautos žmonių pasaulėvaizdis, prisimintos frazeologizmų apie velnią ir raganą reikšmės. Siūlome pasižiūrėti pamokos filmuką.

 

 

 

 


Lapkričio 20 d. pradinių ir specialiosios bei lavinamosios klasių mokiniai linksmai leido laiką klausydamiesi kapitono Flinto naujos muzikinės programos. Vaikai ne tik stebėjo koncertą, tačiau ir patys dainavo ir šoko kartu su Flintu...

 

Nuotrauka čia

 


Sveikiname mūsų mokyklos berniukų krepšinio komandą,

Šeškinės seniūnijos kalėdiniame krepšinio turnyre,

užėmusią I-ąją vietą

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Tėvų konsultacijų laikas

 

Tėveliai, norintys aptarti savo vaikų mokymosi rezultatus, pažangos bei elgesio klausimus, kviečiami susitikti su dalykų mokytojais žemiau nurodytu laiku. Apie atvykimą prašome pranešti iš anksto konkrečiam mokytojui per www.manodienynas.lt

 

Mokytojų konsultacijų laiką rasite čia

 

 


Simono Daukanto progimnazijoje vyko

Tarptautinis pradinių klasių mokinių darbų konkursas

„Kalėdinis lietuviškas skambantis žaisliukas“.


Sveikiname 3a klasės mokinį Gytautą Musteikį ir jo mamą Liną Eidukaitę,

tapus nugalėtojais ir konkurse užėmus III –ąją vietą.


Džiaugiamės, kad konkursui savo pagamintus žaisliukus siuntė ir mūsų mokyklos

3a kl. mokinė Vakarė Jurkuvėnaitė bei 3b kl. mokinė Urtė Burokaitė.

 

Nuotrauką žiūrėkite čia

 


Lapkričio 20 dieną mūsų mokyklos aštuntokai ir lietuvių kalbos mokytojos, dirbančios 8-ose klasėse, pakvietė į renginį 

„Tautinė savimonė ir vertybės pagal J. Tumą-Vaižgantą“

 

Jau prieš savaitę mokytoja Lina Pumputienė ir stažuotoja Gabrielė Vaitiekėnienė parengė stendą „J. Tumo-Vaižganto asmenybė, veikla, kūrybos bruožai“.

 Išradingai ir kūrybiškai lietuvių kalbos mokytojos pristatė svarbiausias rašytojo vertybes, jas išdėstydamos į puslapius:

1. J. Tumo-Vaižganto šeima — 8c kl., paruošė mokytoja Jorūnė Didžgalvienė

2. Žmogaus ryšys su gamta — 8a kl., paruošė mokytoja Liuda Davlevičienė

3. Ginčas tarp Vaižganto veikėjų ir šiandienos žmonių — 8b kl., paruošė mokytoja Marija Zaleskytė

4. Pokalbis apie kultūrą, kūrybą S. Kymantaitės-Čiurlionienės salone — 8d kl., paruošė mokytoja Marija Zaleskytė.

Pagyrimo nusipelnė ir renginio vedėjai: Saulė Savanevičiūtė 8d kl., ir Arnas Klimašauskas 8b kl. Juos paruošė mokytoja Marija Zaleskytė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Nacionalinės moksleivių akademijos matematikos olimpiada

 

Lapkričio 29 dieną Kauno technologijos universiteto Elektronikos rūmuose įvyko antroji NMA matematikos olimpiada 5-8 klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: J. Šiaučiūnas 5b, Ž. Juškys 5c, U. Janulevičiūtė 5c, N. Nainys 6a, M. Pesliakaitė 8c, A. Lialkaitė 8d, I. Rimdžiūtė 8d.

 

Sveikiname 6a klasės mokinį Nataną Nainį, užėmusį antrąją vietą.

 

Mokinį olimpiadai ruošė mokytoja Audronė Gudaitienė.

 

 


2a klasės mokiniai lankėsi edukacinėje pamokoje „Traukinių muziejus“.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Lapkričio 28 d. mokykloje vyko meninio skaitymo rusų kalba konkursas „Mėgstamiausias eilėraštis“. Konkurse dalyvavo 22 6-8 klasių mokiniai. Mokinius ruošė rusų kalbos mokytojos J. Paplauskienė ir N. Solovjova.

 

                                               Konkurso nugalėtojai:                                                     

 

I vieta Diana Grimbovskaja 6c kl.
II vieta Marta Jusionytė 6c kl.
  Diana Michailovskytė 7e kl.
III vieta        Lukrecija Blaževičiūtė 7b kl.
  Justina Tomaševičiūtė 7d kl.
IV vieta Deividas Dansevičius 6d kl.
  Gabrielė Vitaitė 8a kl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diana Grimbovskaja ir Marta Jusionytė gruodžio 11 d. dalyvaus Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurse.

 


Šiais mokslo metais toliau sėkmingai tęsiamas dailės ir dorinio ugdymo projektas „Kur tavo lobis, ten ir tavo širdis“. Spalio 7 d ir 21 d. 5a, 5b ir 5c klasių mokiniai kartu su klasių auklėtojomis, dailės ir dorinio ugdymo mokytojomis apsilankė Bažnytinio paveldo muziejuje, kur sudalyvavo edukacinėse programose „Antspaudas“ ir „Krikščioniški simboliai“. Moksleiviai apžiūrėjo eksponatus, išgirdo turiningą vadovių pasakojimą, sužaidė kompiuterinį žaidimą „Rask lobį“ (nugalėtoju tapo 5 a kl. mokinys Kasparas Vasiliauskas), užsiantspaudavo slaptą žinutę, pasigamino autorinį kryžių.

Kasparui Vasiliauskui bus įteiktas prizas — knyga „Didieji klausimai vaikams“

Projekto koordinatorės: Dalia Šverebienė ir Rūta Endrijaitytė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


                                     Anglų kalbos konkursas „School Spelling bee 2014“

 

 

 

 

 

 

 

2014 metų lapkričio 25 dieną mokykloje vyko 5-ų klasių mokiniams skirtas anglų kalbos tarimo iš klausos konkursas „School Spelling Bee 2014“. Taisyklingas tarimas paraidžiui yra svarbus kiekvienam besimokančiam užsienio kalbą. O šio renginio tikslas — padėti mokiniams gerinti savo tarimo paraidžiui įgūdžius, plėsti žodyną, išmokti naujų sąvokų ir tobulinti anglų kalbos žinias, kurių prireiks visą gyvenimą. Konkurse varžėsi dvidešimt penktų klasių mokinių. Kiti 5-ų klasių mokiniai gausiai susirinko palaikyti savo bendraklasių, nešini palaikymo plakatais. Šis „School Spelling Bee 2014“ konkursas buvo pirmasis žodžių tarimo iš klausos konkursas mokykloje. Tikimės, kad jis taps tradiciniu. Šiais metais konkurso nugalėtoju tapo 5b klasės mokinys Aleksandr Leonov. Labai sveikiname nugalėtoją ir dėkojame visiems konkurso dalyviams už drąsą ir dalyvavimą.

Renginį ruošė anglų kalbos mokytoja Dalia Daujotienė. Renginį vedė 7c klasės mokinės Karolina Banytė ir Konstancija Nora Devenson.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Pradinių klasių projektas „Kuriu saulę“

 

Lapkritis — saviraiškos mėnuo.

Vieni mokiniai kūrė sakmes ir padavimus apie saulę, jas iliustravo.

Kiti mokiniai stendus papuošė dailiojo rašto darbais.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Lapkričio 20 dieną mūsų mokyklos aštuntokai ir lietuvių kalbos mokytojos, dirbančios 8-ose klasėse, pakvietė į renginį

„Tautinė savimonė ir vertybės pagal J. Tumą-Vaižgantą“


Jau prieš savaitę mokytoja Lina Pumputienė ir stažuotoja Gabrielė Vaitiekėnienė parengė stendą „J. Tumo-Vaižganto asmenybė, veikla, kūrybos bruožai“.

Išradingai ir kūrybiškai lietuvių kalbos mokytojos pristatė svarbiausias rašytojo vertybes, jas išdėstydamos į puslapius:

1. J. Tumo-Vaižganto šeima — 8c kl., paruošė mokytoja Jorūnė Didžgalvienė

2. Žmogaus ryšys su gamta — 8a kl., paruošė mokytoja Liuda Davlevičienė

3. Ginčas tarp Vaižganto veikėjų ir šiandienos žmonių — 8b kl., paruošė mokytoja Marija Zaleskytė

4. Pokalbis apie kultūrą, kūrybą S. Kymantaitės-Čiurlionienės salone — 8d kl., paruošė mokytoja Marija Zaleskytė.

Pagyrimo nusipelnė ir renginio vedėjai: Saulė Savanevičiūtė 8d kl., ir Arnas Klimašauskas 8b kl. Juos paruošė mokytoja Marija Zaleskytė

 


Lapkričio 18 dienos popietę dvi 8A ir 8B klasių mokinių komandos, lydimos visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Lidos Semėnienės ir anglų kalbos mokytojos Daivos Riškienės, dalyvavo Vilniaus miesto Visuomenės sveikatos centro organizuotame žinių ir mąstymo žaidime „Protonautai“. Iš Vilniaus miesto mokyklų suvažiavo apie 50 komandų, kurios buvo pasiryžusios išbandyti savo jėgas jau ne pirmus metus vykstančiame žaidime. Azartiškas žaidimas tęsėsi kelias valandas.

Grįžome ne tik puikios nuotaikos, bet ir su padėkos raštais.

 


Dalyvaudami projekte „Atrask Vokietiją“ mokiniai susipažįsta ne tik su šiuolaikine Vokietija, bet ir su Vokietijos istorija. Lapkričio 9 dieną vokiečiai minėjo Vokietijos sienos griūties 25-ąsias metines. Bendradarbiaujant su Vokietijos Ambasada Vilniuje, mokykloje buvo organizuota paroda „Pasidalijimo į Rytų ir Vakarų Vokietijas epocha 1945-1990“. Mokyklos bendruomenė galėjo susipažinti su istoriniais faktais ir apžiūrėti to meto nuotraukas.

 

Dėkojame Vokietijos Ambasadai Vilniuje už suteiktą pagalbą organizuojant parodą.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Vienas iš projekto „Atrask Vokietiją“ tikslų yra kuo daugiau sužinoti apie vokiečių kalbą. 7c klasės mokiniai J. Namiejūnaitė, R. Snežkaitė ir P. Čepukėnas kartu su vokiečių mokytoja E. Karmoniene rinko įdomius faktus apie vokiečių kalbą. Mokiniai aiškinosi kalbos kilmę, paplitimą, domėjosi įžymiais, Lietuvoje gyvenusiais vokiečiais. Visą surinktą medžiagą mokiniai pateikė stende.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Akcija „Padėk keturkojui draugui“

 

Mokykloje tęsiama akcija „Padėk keturkojui draugui“. Kviečiame visas pradinių klasių mokytojas, mokinius, jų tėvelius prisidėti prie šios kilnios akcijos. Nelikime abejingi mažiesiems gyvūnų globos namų gyventojams. Jie laukia mūsų „dovanėlių“ iki gruodžio 22 d. 202 kab. Dėkojame.

 

Mokytojos Alė ir Irena

 

 


Lapkričio 4 d. 2a klasės mokiniai buvo išvykę į "Panoramą" edukacinėje pamokoje "Muzikos pasaulis".

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


PROGRAMA „GYVAI“


   

Mūsų mokykla kartu su asociacija „Mentor Lietuva“ pradėjo įgyvendinti prevencinę programą „Gyvai“, kurios pagrindinis tikslas – suteikti vaikams gyvenimo įgūdžių, reikalingų sveikai gyventi ir nepradėti vartoti psichoaktyviąsias medžiagas (tabakas, alkoholis ir kt.).

 

6 klasių moksleiviai dalyvauja 12 užsiėmimų, kurių metu mokosi bendrauti, kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, apginti savo nuomonę, atpažinti bendraamžių poveikį, susipažįsta su alkoholio, tabako ir narkotikų keliama žala.

 

Šioje nuorodoje yra išsamus programos "Gyvai" aprašymas, taip pat galima pažiūrėti filmuką apie programą.

 

http://www.mentor.lt/lt/veikla/programa-gyvai/Paskutinė diena prieš atostogas mokykloje nebuvo itin rami, nes vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus vedėjo 2014-10-14 įsakymu, spalio 24 d. 12.30 val. mokykloje buvo surengtos evakuacijos pratybos. Tariamas gaisro židinys buvo prie Aktų salės, netoli pagrindinio įėjimo į mokyklą. Pratybų tikslas – gaisro atveju iš mokyklos išeiti kaip įmanoma greičiau, nebėgant, nesistumdant ir nepanikuojant.

Pratybos vyko sklandžiai, ramiai ir saugiai. Mokiniai ir mokyklos personalas buvo evakuojami pagal veiksmų gaisro atveju planą ir susirinko didžiojoje sporto salėje. Evakuacija truko 7 min. 20 sek.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Spalio 16 d. 4a kl. mokiniai lydimi mokytojos I. Paketūrienės ir lapkričio 6 d. 4b kl. mokiniai lydimi mokytojos A. Akuševičienės lankėsi policijos Raitajame būryje ir Kinologijos centre.

Mokinių džiaugsmui nebuvo ribų — susipažino su policijos ir kinologų darbu, jodinėjo žirgais, jiems nuvežė „dovanų“.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Lapkričio 5 d. 3a klasės mokiniai ir mokytoja Aušra Semėnienė vyko į Vilniaus Energetikos ir technikos muziejų ir į trečiąją Vilniaus elektrinę. Energetikos ir technikos muziejuje mokiniai susipažino su pirmosios centrinės Vilniaus elektrinės įrenginiais, kurių pagalba buvo gaminama elektra Vilniaus miesto vartotojams. Interaktyviose muziejaus salėse ne tik sužinojo kai kuriuos fizikos dėsnius, bet ir patys pabandė sukurti žaibą, išbandė savo taiklumą, suprato, kaip pavojinga pasiklysti milijoninėje minioje. Transporto ekspozicijoje pasigrožėjo senoviniais automobiliais ir motociklais.

Trečiojoje Vilniaus elektrinėje moksleiviai susipažino su pagrindiniais šilumos ir elektros energiją gaminančiais įrengimais ir jų veikimo principais. Į namus visi mokinukai parsivežė suvenyrų su Vilniaus energijos simbolika.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Spalio 22 dieną 4a ir 4b klasių mokiniai išvyko į Kauną. Aplankė Medicinos muziejų, zoologijos sodą, kėlėsi funikulieriumi.

Apniukusi diena ir žvarbus vėjas nesutrukdė šypsotis, bendrauti, išdykauti.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


 

Spalio 22 dieną mūsų mokyklos 6-8 klasių mokiniai pasijuto studentai-filologai – dalyvavo paskaitose. Į mokyklą atvyko Vilniaus universiteto dėstytojos Loreta Vaicekauskienė ir Inga Vyšniauskienė, kurios vedė seminarą „Kalba Vilniaus paaugliai“. 6-7 kl. mokiniai klausė paskaitos „Rusų ir anglų kalbų intarpai Vilniaus jaunimo kalboje“, o 8 kl. mokiniai – „Kaip skamba gražios ir protingos?“. Mokiniai uždavė daugybę klausimų lektorėms, netgi tapo savanoriais, renkančiais medžiagą įvairiems sociolingvistiniams projektams.

 


Po rudens lygiadienio prasideda vėlių laikas. Vilniaus etninės kultūros centras vėlių laiku organizuoja akciją „Žvakutė ant užmiršto kapo“, kurioje kartu su kitais Vilniaus miesto mokyklų moksleiviais dalyvauja ir mūsų mokiniai.

Š. m. spalio 24 dieną 5c, 5d ir 6b klasių mokiniai su mokytojomis D.Šverebiene, V.Trojan ir J.Didžgalviene vyko į Karveliškių kapines, tvarkė Beglobių kalnelio aplinką, uždegė žvakutes ant nelankomų kapų.

  


Mokykloje tęsiamas pradinių klasių ilgalaikis projektas „Kuriu saulę“. Visi pradinių klasių mokiniai, pasirinkę įvairią atlikimo techniką, vaizdavo saulę.

Šio projekto sudedamoji dalis buvo jau seniai tradicine tapusi daržovių paroda „Daržovės atgyja“. Ji vyko spalio 20-24 dienomis. Juk tik saulutės dėka užauga ir subręsta toks didžiulis kiekis vaisių ir daržovių mūsų Lietuvoje. Šiais metais džiaugėmės eksponatų gausa. Itin aktyviai dalyvavo parodoje mūsų pirmokai. O jau kokių įspūdingų, išradingų daržovių matėme šiemet. Grakšti žirafa, baltavilnių avelių kaimenė, linksmi Čipolinai, pasakiškos kirmėlės ir dar daug įvairiausių daržovių džiugino parodos lankytojus.

Suprantama, kad be tėvelių pagalbos ir patarimų vaikučiams būtų buvę sunku įgyvendinti vieną ar kitą sumanymą. Todėl labai dėkojame tėvaliams, vienaip ar kitaip padėjusiems savo vaikams. Džiugu, kad šitaip bendradarbiaujant pasiekiami puikūs rezultatai.

Už puikiai atliktą darbelį mokiniams buvo įteikti padėkos raštai.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Aštuntų klasių mokiniai, kartu su biologijos mokytoja metodininke Ramune Kazlaukiene Aktų salėje surengė mokinių praktinės veiklos darbų parodą — pristatymą „Rudeninių augalų vaisių ir sėklų kolekcijos“.

Aktyvūs mokymo metodai — prioritetas gamtamoksliniame ugdyme. Jie skatina mokinį būti aktyviu aplinkos stebėtoju, t. y. matyti, liesti, girdėti, uostyti, tyrinėti aplinką. Tik per pojūčius, įsitikinusi mokytoja, ugdoma pilnavertė, visapusiška asmenybė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Spalio 21 dieną dvidešimt 6-8 klasių mokinių su projekto „Atrask Vokietiją“ koordinatorėmis geografijos mokytojomis D. Matulevičiene ir E. Pumputiene bei vokiečių kalbos mokytoja E. Karmoniene lankėsi Vokietijos ambasadoje. Ambasados darbuotojai Mathias Kobs ir Salomėja Blažytė papasakojo mokiniams apie ambasados ir Vokietijos ambasadorės Lietuvoje veiklą. Mokiniai atsakinėjo į ambasados darbuotojų pateiktus klausimus apie Vokietiją, tuo pademonstruodami savo žinias apie šią šalį. Teisingai atsakiusieji gavo atminimo dovanėles.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Žygimanto Augusto mokyklos mokiniai ne tik drąsūs, stiprūs ir greiti, bet ir labai protingi ir kūrybingi. Kartu su dailės mokytoja Danguole Pečiukonyte ir anglų kalbos mokytoja Daiva Riškiene 6 ir 8a, 8b klasių mokiniai nutarė dalyvauti „Halloween Pumpkins — Jack-o'Lanterns“ (Helovino moliūgų) parodoje — konkurse.

Per anglų kalbos pamokas domėjosi keltiškos šventės tradicijomis, sužinojo, kad Helovinui pradžią davė dabartinėje Airijos teritorijoje gyvenę senovės keltai, kurie spalio 31 dieną triukšmingai pasitikdavo Naujuosius metus. 6 klasių mokiniai per dailės pamokas kūrė ir perteikė savo idėjas piešiniuose, o 8a ir 8b klasių mokiniai — skaptuotose moliūguose.

Visus kviečiame į parodą — konkursą II-ojo aukšto foje. Renkame dekoratyviausio moliūgo nominacijos laimėtojus!

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Spalio 15 d. mokyklos aktų salėje įvyko integruoto rusų kalbos – lietuvių kalbos – dailės – informacinių technologijų projekto „Senosios gerosios pasakėčios vertybių aktualumas šiandien“ antrasis etapas. 7 – 8 klasių mokiniai pristatė Ezopo, K. Donelaičio, I. Krylovo ir kitų autorių pasakėčias, organizavo viktoriną 3a, 3b, 4a, 4b bei specialiųjų 5/6/10n ir 8/9/10n klasių mokiniams. Renginio pabaigoje visi mokiniai buvo pakviesti dalyvauti piešinių konkurse „Mano mėgstamiausia pasakėčia“.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Spalio 13 dieną penktų klasių mokiniai, lydimi mokytojų R. Kazlauskienės ir D. Šverebienės, lankėsi gyvūnų globos centre „Lesė“. Mokiniai nešė „dovanas“ šio centro gyventojams ir turėjo tikslą su jais susipažinti.

Su mokiniais bendravo centro savanorės, kurios papasakojo įvairias gyvūnėlių patekimo į šią įstaigą istorijas. Parodė kačių ir šunų gyvenamas patalpas, paaiškino jų priežiūros ir elgsenos ypatumus. Vieniems tai kėlė gailestį, kitiems — dar didesnį žingeidumą. Dar kiti — „varvino seilę“: jiems reikia bent vieno augintinio namuose.

Pažinimo džiaugsmą vainikavo pasivaikščiojimai su šunimis.

Po apsilankymo „Lesėje“ visiems tapo dar suprantamesnė būtinybė steigti daugiau tokių gyvūnų globos centrų mieste.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Spalio 9 d. 3a, 3b ir spec. kl. mokiniai vyko į Molėtų observatoriją ir Etnokosmologijos muziejų. Muziejuje pakilę į apžvalgos aikštelę, mokiniai apžiūrėjo Saulės sistemą vaizduojančius akmenis, susipažino su muziejaus atsiradimo istorija ir veikla. Observatorijoje pamatė teleskopą, išgirdo Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienas.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Spalio 3 d., penktadienį, nuo pat ryto mokykloje skambėjo muzika, o mokiniai nekantriai laukė ateinančių savo mylimų mokytojų, auklėtojų, teikė jiems gėles, skyrė nuoširdžius žodžius, sveikindami profesinės šventės – Mokytojo dienos – proga.

 

Nors penktadienis mokykloje – diena be uniformų, tačiau tą penktadienį ir mokytojai, ir dauguma mokinių puošėsi retro stiliaus rūbais – nusikėlėme į XX a. tarpukario Lietuvą.

Po 1 pamokos vyko mokytojų retro fotosesija, o po 4 pamokų, gurkšnodami arbatą, mokytojai dalyvavo viktorinoje ir klausė mokinių jiems skiriamų posmų ir dainų Aktų salėje.

Ypatingo dėmesio sulaukė „Atsiminimų stendas“ – mokytojų suneštos vaikystės ir jaunystės nuotraukos. Ir patys mokytojai, ir mokiniai spėliojo ir užrašė, kas, jų manymu, žvelgia iš nuotraukų. Daug juoko sukėlė neteisingi spėjimai...

Nepaprastai greitai prabėgo šventinio šurmulio, nuoširdžių sveikinimo žodžių ir šypsenų pilna diena...

 

Mokytojų nuotrauka čia

 

 


Spalio 3d. 6a klasės mokiniai, paraginti klasės auklėtojos Audronės Gudaitienės, skubėjo pasveikinti savo pirmąją mokytoją. Šeštokai aplankė Šeškinės pradinės mokyklos mokytojas — Lilijaną Zmitrovičienę, Vitą Zakienę ir mūsų mokyklos pradinių klasių mokytoją Aldoną Jurgaitienę. Mokiniai džiaugėsi dovanodami mokytojoms gėles ir savo rankomis pagamintas atvirutes.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Rugsėjo 30 dieną užsienio kalbų ir lietuvių kalbos mokytojos surengė Arbatos ruošimo rytmetį. Renginyje apsilankė tiek pradinių klasių, tiek ir vyresnių klasių mokiniai. Renginio formatas – edukacinis renginys, skirtas paminėti Europos kalbų dieną. Renginio kalba – lietuvių, vokiečių, rusų, prancūzų ir anglų. Rytmečiui arbatos tema pasirinkta todėl, kad daug kas prasideda nuo puodelio arbatos. Štai, kad ir draugystė. O draugystė neturi sienų. Arbatą skanauja, ja gaivinasi visas pasaulis. Daugybė žmonių iš visos Europos savo rytą pradeda puodeliu arbatos. Vaikai, apsilankę šiame renginyje, pamatė ne tik arbatos ruošimo ceremoniją įvairiose Europos valstybėse, bet ir sužinojo įdomių faktų apie arbatos gėrimą, jo kilmę ir istoriją, išmoko su arbatos ruošimu susijusių frazių ir žodžių užsienio kalba. Pabaigoje vaikams buvo pasiūlyta sužaisti žodžių žaidimą. Laimėtojams ir dalyviams atiteko įvairūs prizai.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Respublikinis piešinių konkursas Europos kalbų dienai paminėti

 

Piešinių konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti mūsų mokykloje 1-ąją vietą laimėjo 6c kl. mokinė Rugilė Zacharaitė, 2-ąją vieta dalinosi 8c kl.mokinė Ugnė Meškauskaitė ir 7a kl. mokinė Auksė Jasiūnaitė. 3-ios vietos nugalėtoja tapo 7a kl.mokinė Agnietė Margevičiūtė.

 

Rugsėjo 26 dieną, minint Europos kalbų dieną, LR Seimo Europos informacijos biure vyko šiai dienai paminėti skirtos vaikų piešinių parodos atidarymas bei piešinių konkurso laureatų apdovanojimai. Jaunuosius menininkus sveikino LR Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, švietimo ministras D.Pavalkis.

Konkurse dalyvavo 776 dalyviai iš visos Lietuvos, atrinkta 40 geriausių darbų, kurie eksponuojami LR Seimo Europos informacijos biure. Mūsų mokyklos mokiniai — Rūta Folkytė, Viktorija Imbrasaitė ir Stivas Ušakovas Respublikinėje piešinių parodoje Europos kalbų dienai paminėti tapo laureatais.

Konkursui mokinius ruošė dailės mokytoja Danguolė Pečiukonytė ir anglų kalbos mokytoja Daiva Riškienė.

Sveikiname visus dalyvavusius ir laimėjusius ir linkime kuo didžiausios kūrybinės sėkmės ir kituose konkursuose.

 

Mokinių darbai čia

 


 

 

Mokykloje surengta paroda „Metas arbatai“, skirta paminėti Europos kalbų dieną, kuri yra minima rugsėjo 26 dieną. Šią dieną Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę ir išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms. Parodos dalyviai — 5-8 klasių mokiniai bei mokytojai.

Arbatos tema pasirinkta todėl, kad daug kas prasideda nuo puodelio arbatos. Štai, kad ir draugystė. Pakvieskime vienas kitą puodeliui kvapnios arbatos ir išgyvenkime bendravimo džiaugsmą!

Taip pat maloniai kviečiame rugsėjo 30 dieną ateiti į renginį, kuriame turėsite galimybę išvysti arbatos ruošimo ceremoniją įvairiomis kalbomis bei sudalyvauti linksmame žodžių žaidime su prizais laimėtojams. Renginio vieta — Aktų salė. Renginys vyks per 1,2,3,4,5 pamokas. Į renginį mokinius lydi užsienio kalbų mokytojos. Renginį organizuoja užsienio kalbų ir lietuvių kalbos mokytojos.

 


Mokykloje vykdomas projektas „Kuriu saulę“. Kūrybinė grupė – pradinių klasių ir specialiųjų klasių mokytojos. Projektą parengė pradinių klasių vyresnioji mokytoja Irena Paketūrienė.

 

Draugiškumo mėnuo

 

Mokyklos koridorių puošia įvairūs darbai. Juose atsiskleidžia vaikų, mokytojų, tėvų kūrybinės galios.

Tam pasauly – iš tiesų, kaip gerai, kad aš esu!

V.Palčinskaitė

 

Vaikų darbaiPopamokinės veiklos mugė

Rugsėjo 10 dieną mokykloje šurmuliavo būrelių pasirinkimo mugė. Tai buvo pirmas toks mokyklos bandymas pasiūlyti vaikams ir jų tėveliams galimybę susipažinti su skirtingos užklasinės veiklos vadovais ir jų rengiamais užsiėmimais. Mugėje savo veiklą pristatė net 22 būrelių vadovai, tad 1-8 klasių mokiniai turėjo iš ko pasirinkti kuo užsiimti po pamokų. Tikimės, kad būrelių pasirinkimo mugė taps tradicine.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia 

 

 


Rugsėjo 1-osios šventė

 

Rugsėjo 1-osios šventė mokykloje draugiškai savo duris atvėrė ir pakvietė naujus mokslo metus pradėti 28-ių klasių mokinius, jų tėvelius ir didelį būrį mokytojų.

Nors ir ne viską pavyko įgyvendinti pagal šventės scenarijų, tačiau norisi tikėti, kad tai nėra tas blogas ženklas būsimų mokslo metų … Visiems linkime tik pačių geriausių mokslo metų!

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Informacija dėl mokyklinių uniformų

 

Mokyklinės uniformos privalomos visiems Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos mokiniams. Mokyklinės uniformos pradedamos dėvėti nuo 2014-09-01. Uniforma dėvima kasdien per visus mokslo metus. Be uniformos mokinys į mokyklą gali atvykti penktadieniais, akcijų, išvykų, ekskursijų ar kitu su mokytojais suderintu metu. Uniforma taip pat privaloma atstovaujant mokyklai kitose įstaigose bei oficialiuose renginiuose.

Uniformos dėvėjimą įpareigoja pasirašyta sutartis.

Rekomenduojame uniformos vidinę pusę paženklinti savininko vardu.

 

Uniformų aprašymas

 

1-4 klasių mokiniams:

Mergaitės — tamsiai mėlynas švarkas (su pilkai languota apykakle) su mokyklos emblema arba tamsiai mėlynas megztinis (susagstomas sagomis, su lopais ir raudonos spalvos apdaila) su mokyklos emblema, sijonas (sarafanas) pilkai languotas, vienspalvė palaidinė (švenčių metu — balta).

Berniukai — tamsiai mėlynas švarkas su mokyklos emblema arba tamsiai mėlynas megztinis (susagstomas sagomis, su lopais ir raudonos spalvos apdaila) su mokyklos emblema, tamsiai mėlynos kelnės, vienspalviai marškiniai (švenčių metu — balti).

 

5-8 klasių mokiniams:

Mergaitės — tamsiai mėlynas švarkas (su raudonos spalvos peltakiu) su mokyklos emblema arba tamsiai mėlynas megztinis (susagstomas sagomis) su mokyklos emblema, sijonas (tamsiai mėlynas arba pilkai languotas) arba tamsiai mėlynos kelnės, vienspalvė palaidinė (švenčių metu — balta).

Berniukai — tamsiai mėlynas švarkas (be peltakio) su mokyklos emblema arba tamsiai mėlynas megztinis (susagstomas sagomis) su mokyklos emblema, tamsiai mėlynos kelnės, vienspalviai marškiniai (švenčių metu — balti).

Pasirinktų modelių nuotraukas, kainoraštį rasite prisegtukuose.

Pageidautina, kad ketvirtokai ir aštuntokai įsigytų ir dėvėtų švarkus arba megztinius.

 

 

Uniformų pavyzdžiai

Kainoraštis

 

Uniformas galima užsisakyti UAB „MANOVITA“.

Siuvyklos adresas:

UAB „MANOVITA“

H. Manto g.6/ Rinktinės 48

Tel. (8-5) 2305384, Tel. 8 670 31 537

Darbo laikas:

Pirmadienis-penktadienis 9-19 val.

Šeštadienis 9-16 val.

 

Jei uniformas įsigysite kitur, turi būti toks pat modelis ir tokios pat spalvos.

 

 

Default Album
© Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.