Pagrindinis meniu
Pradinis
Kalendorius

« »
P A T K Pn Š S  
26 27 28 29 30 01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 01 02 03 04 05 06
Mėnesio įvykiai »  
Pamokų laikas
 I. 08.00 - 08.45
 II. 08.55 - 09.40
 III. 09.50 - 10.35
 IV. 10.55 - 11.40
 V. 12.00 - 12.45
 VI. 12.55 - 13.40
 VII. 13.50 - 14.35

 

 

 

 

 


Spalio 20 dieną 7c klasės mokiniai Orinta Dzemionaitė, Erika Ilkevič, Evelina Šeštokaitė, Augustas Kanapickas ir Gytis Šiupelis dalyvavo vokiečių kalbos konkurse „Mes — geriausi draugai“. Šis konkursa yra respublikinio Goethe`s instituto projekto „Vokiečių kalbos mokymasis kitaip. Vadovėlis Beste Freunde Lietuvoje“ renginys vokiečių kalbos dienai paminėti. Konkursas vyko Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje.

 

Sveikiname

Eveliną Šeštokaitę,

Diktanto meistro konkurse užėmusią

II-ąją vietą.

 

 

Mokinius ruošė vokiečių kalbos mokytoja Eglė Karmonienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


2016 spalio 17 – 21 dienomis mokykloje yra minima ES programavimo savaitė.

 

Pirmadienį mokyklos mokytojai stebėjo Mokytojo TV tiesioginę vaizdo transliaciją „Kaip būti saugesniam internete: tapatybės vagystės, piratavimas, interneto etiketas“.

 

Antradienį mokytojos V. Trojan ir D. Misiūnienė kartu su 6d, 7c, 8c klasės mokiniais stebėjo „Google“ organizuojamą e-pamoką „Karjera nuolat besikeičiančiame technologijų pasaulyje“.

 

Trečiadienį vyks mokytojos V.Trojan organizuojama diskusija - pamoka 301 kab. 5 - 8 klasių mokiniams „Kas yra programavimas? Ką galiu sukurti jau dabar? Žaidimų kūrimas”.

 

Visą savaitę mokykloje vyksta IT konkurso „Bebras“ treniruotės.

 

 


 


   

Dovanos bibliotekai

 

Vaikui šiame pasaulyje yra saugiausia su gera ir gražia knyga rankose. Prasidėjus mokslo metams uoliausi knygų bičiuliai rinkosi į mokyklos biblioteką pasidalinti vasaros, perskaitytų knygų įspūdžiais ir padovanojo perskaitytų, įdomių knygų. Ačiū Deividui Gulbinovič, Martai Jusionytei, Justei Rastenytei ir daugeliui kitų, kurių nepaminėjau.

 

Bibliotekos vedėja

 


 

Ugdymas karjerai

 

 


Rugsėjo 29 d. ir spalio 13 d. mūsų mokyklos 8-tų klasių mokiniai dalyvavo ugdymo karjerai pamokoje „Grafitti — riba tarp meno ir vandalizmo“, kurią vedė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyriaus meninių projektų koordinatorė K.Jodkaitė. Paskaitą sudarė dvi dalys: teorinė ir praktinė. Teorinės dalies metu mokiniai buvo supažindinti su grafitti atsiradimo istorija, stilių įvairove, piešimo technika. Lektorė pasidalino savo asmenine patirtimi, pasiekimais ir karjeros vingiais. Praktinėje dalyje mokiniai turėjo galimybę ant pasirinkto paviršiaus (marškinėlių, rankinės ir pan.) išbandyti grafitti techniką ir nusipiešti norimą paveikslėlį.

 

Ugdymo karjerai pamoką—susitikimą organizavo socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


Koks gražus gali būti ruduo, sugėręs praėjusios vasaros šviesą ir šilumą — ryškus, gyvastingas, džiuginantis spalvomis ir brandos pilnatve... Koks nykus gali būti ruduo, atšiauria žvarba geliantis sąnarius, širdį ir sielą, nepaliekantis vilties savo pilkumu... Tik nuo mūsų pačių priklauso, ar mūsų dienos švies kaip šermukšnių ar kadagių uogos saulės nutviekstoje laukymėje, ar sunkiu debesų švinu užguls mintis ir žvilgsnį...

1-4 pradinių ir spec.klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvauja gamtosaugos projekte: „Švarus pasaulis — graži aplinka“.

 

Rugsėjo mėnesį — „Mes saugome gamtą — mes gamtos bičiuliai“ — mokiniai piešė, aplikavo šia tema susijusius piešinius, gamino įvairius darbelius. 3a, 4a ir 4b klasių mokiniai sodino kaštonus.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos 7-8 klasių mokiniai sveikina

mokytojų dienos proga surengdami darbų parodą  

„Saldi dovana mokytojams“.

 

Būkite sveiki, stiprūs, kantrūs ir ištvermingi – su meile ir pagarba Jūsų mokiniai.

 

 

 

Darbo vadovės Danguolė Pečiukonytė-Juan Font ir Dileta Misiūnienė

 

 


 

 


  „Esame skaitanti ir kultūringa tauta“ — per atidarymą sakė Bibliotekų metų globėja prezidentė Dalia Grybauskaitė. Minint Bibliotekų metus kviečiame skaityti ir siūlome Shefali Tsabary knygą „Sąmoninga tėvystė“. Tai naujoviškas, netradicinis, gal net revoliucinis požiūris į auklėjimą: knyga apie dvasinį bendradarbiavimą su vaikais.

 

 


RUGSĖJO 27-OJI MOKYKLOJE NETRADICINIO UGDYMO — EDUKACINIŲ PROGRAMŲ IR IŠVYKŲ DIENA

 

Šią diena pamokos nevyks. Su mokinių veikla susipažinkite čia:

 

1-4, ir spec. klasės             5-8 klasės

 

Įspūdžiai iš edukacinių išvykų ir progamų: 1a, 1b ir 9/10 spec. klasės   2a ir 2b klasės  6a klasė  7a klasė

7d klasė  8c klasė 

 


Integruotas dorinio ugdymo-menų-technologijų-istorijos projektas

„Kur tavo lobis, ten ir tavo širdis“

 

2016 metų rugsėjo 15-osios dienos 5-ųjų, 7-ųjų, 8-ųjų klasių Kryžiaus kelio akimirkos. Mokinius lydėjo mokytojos: Dalia Šverebienė, Daiva Vaičiūnienė, Liuda Davlevičienė, Virginija Motiejūnaitė ir Rūta Endrijaitytė. Nuotraukų autoriai: Deividas Gulbinovič (8c) ir Kamilė Jurskytė (7d).

 

Mokinių įspūdžius skaitykite ir nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 

 


STEP TĖVYSTĖS ĮGŪDŽIŲ GRUPĖ

ARTIMESNIAM BENDRAVIMUI SU VAIKU

Buvimas tėvais kelia nemažai iššūkių, tačiau to galima mokytis. Svarbu pradėti!

 

Daugiau informacijos rasite: Kvietimas

 

 


SNUKERIO AKADEMIJA KVIEČIA

 

 

 

 


Nors jau baigiasi rugsėjis ir įpusėjo ketvirtoji mokymosi savaitė, kviečiame prisiminti, kokie buvome ir kaip pradėjome 2016-2017 mokslo metus

 

Rugsėjo 1-osios nuotraukos

 


Europos kalbų diena

 

Ar žinote iš kur kilo anglų kalbos žodis „apple“, o ką reiškia pasisveikinimas „čiau“ (ciao)? Į šiuos ir kitus klausimus atsakymų ieškojo 7-ų klasių mokiniai. Rugsėjo 26 dieną minint Europos kalbų dieną, anglų kalbos mokytoja Daiva Riškienė ir vokiečių kalbos mokytoja Eglė Karmonienė pakvietė 7-okus į protų mūšį „Europos kalbų labirintas“. Mokinių komandos atsakinėjo į klausimus apie Europos kalbas. Savo žinias galėjo pasitikrinti ir žiūrovai. Daugiausia teisingų atsakymų pateikė ir I-ąją vietą laimėjo 7a klasės komanda. Nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiais prizais.

Dėkojame 4a ir 4b klasių mokiniams, savo darbeliais, skirtais Europos kalbų dienai, papuošusiems salę.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


Kiekvieną Rudens lygiadienį švenčiame rudens Lygės šventę, pabrėždami šiltojo metų laiko pabaigą ir perėjimą į šaltąjį metų laiką. Šiais metais rugsėjo 22 d. Neries krantinėse prie Karaliaus Mindaugo tilto vyko neeilinis reginys, skirtas Baltų vienybės dienai.

 

Daugiau skaitykite ir nuotraukas žiūrėkite čia

 


Akcija „Mes prieš patyčias“

 

Rugsėjo 9 d. 12 val. pradinių klasių (1c, 2c, 3a ir 3c kl.) mokiniai ir mokytojos dalyvavo Švietimo ir mokslo ministrės A.Pitrėnienės bei iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ ambasadorės D.Žeimytės inicijuotoje akcijoje „Mes prieš patyčias“. Mokiniai tiesioginės transliacijos metu galėjo stebėti įkvepiančią N.Vujičičiaus kalbą. Nors pats nuo gimimo turi negalią, ragino jaunimą nepasiduoti, siekti savo tikslo bei skatino kovoti su patyčiomis mokykloje.

Po siužeto peržiūros mokiniams klasėse buvo vedamos diskusijos.

 

Dalyvavimą akcijoje inicijavo socialinė pedagogė pradinėms klasėms D.Leščinskienė.

 

 

 


 

PAPILDOMOJO UGDYMO VEIKLA, SKIRTA MOKINIŲ MENINIŲ GEBĖJIMŲ UGDYMUI, SAVIRAIŠKAI IR FIZINIAM PARENGIMUI (2016-2017 mokslo metai)

 

 

 

 


 

© Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.