Pagrindinis meniu
Pradinis
Kalendorius

« »
P A T K Pn Š S  
30 31 01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 01 02 03
Mėnesio įvykiai »  
Pamokų laikas
 I. 08.00 - 08.45
 II. 08.55 - 09.40
 III. 09.50 - 10.35
 IV. 11.00 - 11.45
 V. 12.10 - 12.55
 VI. 13.05 - 13.50
 VII. 14.00 - 14.45

 

 

 

 


 

 


Gerbiami tėveliai, mokiniai,

 

vadovaudamiesi LR Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymais „Dėl Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. balandžio 15 d. įsakymo Nr. V-413 „Dėl 2019-2020 ir 2020-2021 mokslo metų pradinio ugdymo programos bendrojo ugdymo plano patvirtinimo pakeitimo“ ir „Dėl Švietimo, mokslo ir sporto ministro 2019 m. balandžio 15 d. įsakymo Nr. V-417 „Dėl 2019-2020 ir 2020-2021 mokslo metų pagrindinio ir vidurinio ugdymo programų bendrųjų ugdymo planų patvirtinimo pakeitimo“,

 

pranešame, kad nuo kovo 16 d. iki kovo 27 d. mokiniams nustatomos privalomos pavasario (Velykų) atostogos.

 

Nuo kovo 30 d. planuojame dirbti nuotoliniu būdu.

 

Apie pasikeitimus informuosime el. dienyne ir mokyklos tinklalapyje. Prašome sekti informaciją.

 

 

Pagarbiai

mokyklos administracija

 

 


Mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Tarptautiniame edukaciniame konkurse

„Olympis 2019 – Rudens sesija“

SVEIKINAME

Matematikos konkurso nugalėtojus

 

I laipsnio DIPLOMAS

Luka F. 5b kl. (+ medalis)

Rokas B. 5b kl. (+ medalis)

Ieva S. 5b kl. (+ medalis)

Leonard V. I. 5d kl. (+ medalis)

Karina K. 5d kl.; Emilis G. 5c kl.

Emilė K. 5d kl.; Lukas V.I. 7a kl.

Lukas K. 7a kl.; Erika J. 7d kl.

II laipsnio DIPLOMAS

Grėtė T. 5d. kl.; Emilija J. 5d.kl.

Simonas Č. 5b kl.; Rokas K. 5c kl.

Ernestas Z. ir Miglė B. 7b kl. Akvilė Ieva G. 7d kl.

III laipsnio DIPLOMAS

Atėnė R. 5c kl.; Danielius B. 5c kl.

Paulius K. 5c kl.; Dyja D. 7a kl.

 

 

 


2020 metų kovo 21-ą dieną Viniaus m. Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos

7c klasės mokiniai, jų tėveliai ir klasės vadovė Jovita Brikienė nuotoliniu būdu susitelkė ir paminėjo Pasaulinę Dauno sindromo dieną.

 

 


SVEIKINAME

8 klasių fizikos olimpiados nugalėtojus!

 

I vieta Emilis S. 8a kl.
II vieta Darija M. 8a kl.
III vieta    Amalija B. 8a kl.
  Upė V. 8a kl.

 

Džiaugiamės ir didžiuojamės!

 


Kovo 1 d. prasideda priėmimas į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas.

 

Prašymai dėl mokinių priėmimo į mokyklas priimami elektroniniu būdu nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d. adresu: https://svietimas.vilnius.lt/

 

Jeigu tėvai neturi galimybės namuose užpildyti prašymo elektroniniu būdu, tai gali padaryti atvykę į mokyklą 234 kab. nuo 8.00 iki 16.00 val.

 

 

Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas

 

Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigas grafikas

 

INTERAKTYVUS VILNIAUS MIESTO MOKYKLŲ ŽEMĖLAPIS

 

 


Sausio mėnesį Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos mokiniai vykdydami finansinio raštingumo projektą „Pinigėliai, pinigai – daug ką gali, tu žinai!“ buvo pakviesti aptarti savo kasdienines išlaidas. Vieną pasirinktą savaitės dieną buvo skaičiuojama, kokią sumą pinigų išleidžia visos klasės mokiniai. Šios veiklos tikslas buvo informuoti mokinius apie taupymo galimybes ir paskatinti juos tapti sąmoningais pirkėjai, bei mokytis reguliuoti savo išlaidas bei santaupas. Aptariant rezultatus su mokiniais buvo diskutuojama, kiek iš išleistų pinigų sumos buvo išleista būtinoms išlaidoms, o kiek pirkinių buvo ne visai apgalvoti ir kaip būtų galima tas išlaidas reguliuoti. Mokiniai samprotavo, įsivaizdavo, kaip galėtų panaudoti savo kišenpinigius, jei šiuos pavyktų taupyti savaitę, mėnesį, ar net visus mokslo metus.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 

 


Sausio 22 dieną mokyklos Aktų salėje susirinko poezijos ir prozos mylėtojai, drąsiausi

5-8 klasių mokiniai, norintys išbandyti savo jėgas kasmetiniame meninio skaitymo konkurse, kuris šiemet pavadintas „Iš gelmių...“.

Dėkojame 8a klasės mokiniams Benitui, Džiugui, Gabijai, Sibilijai, Smiltei ir Neringai, kurie parengė ir pristatė nuotaikingą ir įdomų mūsų mokykloje nufilmuotą ir sumontuotą interviu

apie poezijos svarbą „piratų“ ir mūsų mokyklos mokinių gyvenime.

 

Sveikiname meninio skaitymo konkurso laureatus:

 

I vieta: Ernestas Z. (7b kl.) ir Roberta N. (8b kl.)

II vieta: Eivilė M. (5d kl.) ir Emilija D. (6b kl.)

III vieta: Ugnė M. (5a kl.), Patricija V. (5d kl.) ir Kamilė J. (6b kl.)

 

Sausio 30 d. Ernestas ir Roberta atstovaus mūsų mokyklai Vilniaus miesto meninio skaitymo konkurso II etape, kuris vyks Žemynos progimnazijoje. Linkime jiems sėkmės!

 

Konkurso organizatorės ir vykdytojos: lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos

 

 


 

Sausio 20 dieną mokykloje vyko 1-4 klasių meninio skaitymo konkursas: „Žodžiai iš vaiko širdies“. Nemaža dalis mokinių šiame konkurse dalyvavo jau nebe pirmą kartą, galbūt todėl vaikai jautėsi gana drąsiai, nejautė didelio jaudulio. Mokiniai skaitė pasirinktus lietuvių poetų ir rašytojų kūrinius. Poezija ir proza mokinių lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, jie puikiai perteikė kūrinių nuotaiką, mintį. Iš mokinių lūpų skambėjo eilėraščiai ne tik apie linksmus kiškučius, keistus senelius, saldainių kalnus, bet ir apie pilkus vilkus, ligas bei tinginius. Mokinių raiškųjį skaitymą vertino komisija. Meninio skaitymo konkurso prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Visi dalyviai gavo padėkos raštus.

 

Šis konkursas — tai ir menas sielai, ir galimybė pasidžiaugti kitais. Tikimės, kad ir ateityje mokiniai aktyviai dalyvaus įvairiuose konkursuose ir toliau skleis savo kūrybinius gebėjimus.

 

Sveikiname nugalėtojus!

 

  1-2 klasės   3-4 klasės
I vieta Atėnė P. (mokyt. R. Elzbergienė)   Skaistė J. (mokyt. D. Krūminienė)
II vieta Aistė N. (mokyt. R. Elzbergienė)   Ugnė M. (mokyt. L. Ignatavičiūtė)
III vieta Tėja Š. (mokyt. I. Paketūrienė)   Mėta Č. (mokyt. D. Krūminienė)
III vieta    Kotryna D. (mokyt. A. Akuševičienė)   Elvina B. (mokyt. I. Chliupovienė)

 

 

Mūsų mokyklą II etape atstovaus mokinės Atėnė ir Skaistė. Linkime joms sėkmės!

 

 

 


Vilniaus miesto socialinės paramos senjorų dienos centras „Atgaja“ ir Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla jau antri metai bendradarbiauja įvairiose veiklose (mokyklos projektas „Bendrystė: aš ir tu“).

Žygimanto Augusto mokyklos 7 klasių mokiniai su mokytoja D.Šverebiene savo darbeliais puošė centro patalpas, o 2019-12-12 dieną Adventiniame renginyje mokyklos muzikantai, vadovaujami mokytojos V. Bajarūnienės, kartu su senjorais dainavo, grojo ir šauniai leido laiką. Ir mažiems ir dideliems taip patiko, kad sutarė ir dažniau susitikti.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Mūsų gerumas gali padėti kitiems – toks buvo Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių šūkis šį adventinį laikotarpį. Visą gruodžio mėnesį mokiniai rūpinosi tais, kuriems mūsų pagalbos reikėjo labiausiai – tai alkstantys, nepriteklių išgyvenantys žmonės, bei gyvūnai. Džiaugiamės taip aktyviai mokinių palaikyta gerumo akcija, kurios metu mokiniai paaukojo maisto produktų Maisto bankui. 3c klasės mokiniai aplankė ir susipažino su Maisto banko veikla, savanorių darbu. 3a klasės mokiniai rūpinosi, jog vaikus pasiektų žaisliukai, 1c klasės mokiniai aplankė benamius gyvūnėlius gyvūnų prieglaudoje, kur taip pat susipažino su gyvūnėlių priežiūra. Dėkojame visiems, dosniai prisidėjus prie gerumo skleidimo!

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

      

Nors šiemet tokia žiema, kad už lango nė kruopelės sniego, tačiau visi nekantriai laukia artėjančių švenčių... O kokios šventės be eglutės? Tad gruodžio 5 d. gausus būrys pirmokų ir susirinko įžiebti eglutę mokyklos fojė.

 

Daug pastangų įdėta, kad eglutė įsižiebtų, tačiau kol vaikai neparodė savo meninių sugebėjimų, neužsidegė nė viena lemputė. Visiems susirinkusiems dainavo choras „Šypsenėlė“, 5-6 klasių merginų ansamblis, 3-4 klasių mokiniai grojo fleitomis. Visi susirinkusieji labai nuoširdžiai mokėsi skaičiuotę, kuria prašė sniego, dainavo apie eglutę, ir tik tada ji sužibėjo margaspalvėmis švieselėmis...

 

Linkime visiems gražaus švenčių laukimo!

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 


Lapkričio 28 d. mūsų mokykloje vyko Šeškinės seniūnijos mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo Šeškinės pradinės, Maironio ir Sofijos Kovalevskajos progimnazijų bei mūsų mokyklos 3-4 klasių mokinių rinktinės.

Varžyboms teisėjavo fizinio ugdymo mokytojas Sergėjus Babošinas.

 

SVEIKINAME

mūsų mokyklos rinktinę, iškovojusią I-ąją vietą!

Rinktinės trenerės – pradinio ugdymo mokytoja Aušra Semėnienė ir

fizinio ugdymo mokytoja Rasa Petkevičienė.

Dėkojame varžybų rėmėjams – Šeškinės bendruomenių sąjungai.

 

 

 SVEIKINAME

 

6-7 klasių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkurso „Mėgstamiausias eilėraštis“, vykusio 2019 gruodžio 13 d. mūsų mokykloje, nugalėtojus:

 

I vieta Darija Lakutijevsja (6d kl.)
II vieta Airina Žulanova (6e kl.)
III vieta Eglė Vaičiūnaitė (6c kl.)
IV vieta    Ugnius Lunys (6c kl.)
Artėjant Kalėdoms visi vaikučiai laukia stebuklų ir dovanų. 3a klasės mokiniai padedami tėvelių taip pat nori mažais stebuklais bei dovanomis nustebinti tuos vaikučius, kurių Kalėdos nebūna dosnios.

 

Ačiū vaikams ir tėvams už jų gerumą.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Lapkričio mėnesį mūsų mokykloje užvirė tikros dirbtuvės – mokiniai kūrė įvairiausius darbelius panaudodami antrines žaliavas. Edukacinis projektas „Pinigėliai, pinigai – daug ką gali, tu žinai!“ paskatino mokinius pamatyti, jog taupymas gali tapti įspūdingu menu. Į veiklas aktyviai įsitraukę ketvirtokai bei specialiosios klasės mokiniai kūrė mozaikas iš nepanaudotų keramikinių plytelių, siuvo kalėdinius eglučių papuošimus. Taip pat mokiniai tapo tikrais inžinieriais ir statė pastatus iš popieriaus vamzdelių. O trečiokai jau priėmė dizainerių pareigas ir kūrė individualų klasės viešbučio kambario dizainą. Pradinių klasių mokiniai surengė parodą ir pristatė iš antrinių žaliavų naujam gyvenimui prikeltus daiktus!

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Draugo diena!

Lapkričio 29 d. yra minima Draugo diena. Šią dieną visi kviečiami prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra tie keli artimi žmonės! Mokykloje taip pat buvo organizuojamos veiklos Draugo dienai paminėti.

 

1-4 kl. ir specialiosios bei lavinamosios kl. mokiniai buvo pakviesti prisijungti prie akcijos „Draugystės traukinys“, kurios metu kiekviena klasė dekoravo savo „draugystės vagoną“. Visų klasių vagonai buvo sujungti į nuostabų, spalvingą „Draugystės traukinį“, lekiantį mokyklos foje siena.

5-8 kl. mokiniai trečio aukšto stenduose, ant specialiai paruoštų lapų, galėjo pasidalinti mintimis, kas jiems yra draugystė, už ką yra dėkingi savo draugams ar tiesiog nupiešti piešinuką.

 

 

Lapkričio 29-osios rytą visus ateinančius į mokyklą pasitiko nuotaikingos dainos apie draugus ir draugystę, o ilgųjų pertraukų metu visi norintys, kartu su mokyklos aktyvo nariais, galėjo nusipinti draugystės apyrankes.

 

Draugos dienos minėjimo veiklas mokykloje organizavo socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė, psichologė Irma Zablackaitė, mokyklos aktyvo koordinatorės Lina Charčenko ir Elena Kosulienė bei mokyklos aktyvo nariai.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Lapkričio 29 dieną 4b, 4c ir N1 klasių mokiniams vyko edukacinė programa „Stiklo mozaika“, kurią vedė Keramikos studijos mokytoja. Mokiniai ir mokytojos prisilietė prie stiklo mozaikos kūrimo ir kūrybinių dirbtuvių metu susikūrė įmantrių mozaikos darbų.

 

Kūrybinių dirbtuvių metu taip pat išgirdome:

 

  • kaip dekoruoti jau nusidėvėjusius namų daiktus;
  • kaip įdomiai ir praktiškai naudoti antrines žaliavas mozaikos kūrime;
  • kaip mozaiką praktiškai ir meniškai naudoti savo interjere ir eksterjere.

 

Mokytoja Jurgita Jakonė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Nacionalinė karjeros savaitė 2019

 

 

Lapkričio 18-22 d. iniciatyva „busiu_“ kvietė visas švietimo įstaigas dalyvauti „Nacionalinės karjeros savaitės 2019“ veiklose. Mūsų mokykla noriai prisijungė prie iniciatyvos ir visą savaitę klasių vadovai, mokytojai, specialistai, lektoriai mokiniams vedė veiklas bei užsiėmimus.

1-4 kl. ir specialiosios klasės mokiniai kartu su klasių vadovais turėjo galimybę peržiūrėti pristatymus apie vaikus, keičiančius pasaulį bei panagrinėti vaikų ir paauglių išradimus.

5-8 kl. mokiniai kartu su klasių vadovais domėjosi dešimtmečio pasaulinėmis tendencijomis apie prognozuojamas populiariausias 2030 m. profesijas. Taip pat visi norintys galėjo gauti interaktyvias nuorodas į įvairius karjeros testus.

8d klasės mokiniai bendravo su karjeros konsultavimo ir informavimo platformos „OK KARJERA“ neformalaus ugdymo specialiste, teatro edukologe Kristina Vainiūne. Mokiniams buvo pravesti mokymai „Aktyvūs metodiniai pratimai ir žaidimai“, kurių metu buvo stiprinamas vaikų pasitikėjimas savimi, stengiamasi pagerinti savęs vertinimą bei išlaisvinti užslopintus jausmus.

6-tų kl. mokiniai turėjo itin šiltą ir įdomų susitikimą su žurnalų „Dėkingumas“ ir „Sėkmes žurnalas“ kūrėja Lina Nikitinaite. Susitikimo metu lektorė pasidalino gyvenimiškomis istorijomis, patarimais, ritualais, kurie paskatintų kiekvieną nebijoti suklysti, būti išjuoktam, ir geriau suprasti tuos, kurie tyčiojasi, skriaudžia ar žemina.

7b kl. mokiniai vyko į Socialinių mokslų kolegiją, kur išklausė strateginių partnerysčių ir studijų programų vadovės Akvilės Alauskaitės paskaitą „Būk kuo svajoji!“. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su siūlomomis studijų programomis bei pasivaikščioti kolegijos koridoriais.

 

„Nacionalinės karjeros savaitės 2019“ veiklas mokykloje organizavo socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė.

 

 


Tolerancijos švyturys

 

   

Kiekvienais metais Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinio režimo nusikaltimams Lietuvoje įvertinti kviečia ugdymo įstaigas lapkričio 16 d. paminėti Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų simbolis — Tolerancijos švyturys. Švyturys kaip simbolis reiškia pagalbą, nes rodo kelią laivams, ieškantiems kranto, padeda neužplaukti ant seklumos. Taip ir žodis tolerancija, savo prasme reiškia pakantumą, suteikia žmonėms gebėjimą visuomenėje sugyventi taikiai, priimti kitokį žmogų, kitokius požiūrius.

 

Lapkričio 11-15 d. klasių vadovai buvo kviečiami pasikalbėti su vaikais apie tolerancijos svarbą, panagrinėti konkrečius atvejus bei naudojant įvairias medžiagas, technikas nupiešti ar pagaminti savo klasės Tolerancijos švyturius.

Prie šios gražios akcijos prisijungė 2a, 2b, 3b, 3c, 4a, 4c klasės mokytojos ir mokiniai. Dėkojame jiems už iniciatyvos palaikymą ir nuostabius Tolerancijos švyturius!


Tolerancijos dienos minėjimo veiklas organizavo socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė.

 

 


   

Apie toleranciją kitaip

 

Lapkričio 15 d. į mokyklą buvo atvykę Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centro socialiniai darbuotojai, kurie 3a, 3b ir 4a klasių mokiniams vedė užsiėmimus, skirtus Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Socialiniai darbuotojai buvo atsivežę interaktyvią lentą, kurios pagalba su mokiniais kalbėjo apie tolerancijos svarbą, nagrinėjo konkrečius pavyzdžius, žaidė įvairius žaidimus bei išklausė vaikų nuomones.

 

 

Veiklą organizavo socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Psichikos sveikatos diena 2019

 

 

   

Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos bendruomenė 2019 m. spalio 7-11 dienomis buvo kviečiama prisijungti prie Psichikos sveikatos dienos (spalio 10 diena) minėjimo ir kartu visiems pagalvoti ir sau atsakyti į klausimą – kaip aš šiandien jaučiuosi?

 

Šių metų Psichikos sveikatos dienos simboliu buvo pasirinktas drugelis, nes yra sakoma, kad drugeliai yra sielos simbolis / ženklas. Vaikai ir mokytojai buvo skatinami ne tik kalbėtis apie tai, kaip jie jaučiasi, ką galvoja ir ką mąsto apie psichikos sveikatą ir kaip ją reikia saugoti, bet ir buvo skatinami nuspalvinti (ar nupiešti) drugelius.

 

Mokyklos psichologė Irma Zablackaitė

 

Nuotraukas žiūrėkite čia


 


Vykdant edukacinį projektą „Pinigėliai, pinigai – daug ką gali, tu žinai“ spalio mėnesį pradinių klasių mokiniai domėjosi bankininko profesija. Trečių ir ketvirtų klasių, bei specialiosios klasės mokiniai lankėsi Swedbank centriniame filiale. Čia mokiniai susipažino su banko istorija, apžiūrėjo įspūdingą 16 aukštų banko pastatą aplankydami konferencijų sales, banko muziejų, taip pat ir pačiame aukščiausiame aukšte esantį darbuotojų poilsio kambarį, iš kurio atsiveria įspūdinga Vilniaus panorama. Mokiniai ekskursijos metu domėjosi, kada Lietuvoje buvo pradėtos naudoti bankinės kortelės, kokias paslaugas gali teikti bankas, kaip kiekvienas iš mūsų gali taupyti.

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Spalio mėnesį mūsų mokykloje vyko vaikų burnos higienos įgūdžius stiprinantis projektas „Graži šypsena“, kurį organizavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuras.

Projekto tikslas – gerinti vaikų burnos sveikatą, mokyti taisyklingai prižiūrėti dantukus.

Projekte dalyvavo 1-2 kl. mokiniai. Kiekviena klasės dalyvavo 3 skirtingose pamokėlėse, kurių metu gavo žinių apie dantukų saugojimą ir stiprinimą, tinkamai mitybą, kasdienę dantukų priežiūrą. Vaikai aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose ir puikiai atliko užduotis. Tikimės, kad gautas žinias ir įgūdžius jie galės pritaikyti kiekvieną dieną taisyklingai valydami dantukus ir stiprindami sveikatą.

 

VSPS Asta Rudokaitė

 

 


Spalio 7 d. 3a klasės mokiniai su mokytojomis Laima Nedzveckiene ir Laima Šimanauskiene dalyvavo renginyje „Gamtos mozaika“ ir rodė spektaklį „Bilis nemoka zvimbti“.

Renginys vyko lopšelyje - darželyje „Pušinėlis“. Renginys skirtas Pasaulinei natūralios aplinkos dienai paminėti.

Mokiniai buvo maloniai priimti. Vaikučiams spektaklis labai patiko, kvietė atvažiuoti dar kartą...

 

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


 


Kviečiame

 

5-8 klasių mokinių tėvus spalio 1 d. 17.00-19.00 val. ir

1-4 klasių mokinių tėvus spalio 2 d. 17.00-19.00 val.

 

į paskaitas „Išmanieji įrenginiai ir paauglystė: kodėl svarbu protingai suderinti?“ ir „Mano vaikas paauglys: ką turėčiau žinoti apie psichoaktyviąsias medžiagas“. Lektorė psichologė psichoterapeutė Sandra Simanauskaitė.

 

Registracija 1-4 klasių mokinių tėvams

 

Registracija 5-8 klasių mokinių tėvams

 

 


3a ir 4c klasių mokiniai lankėsi Ignalinos rajone „Paukščių kaime“. Mokiniai kepė „Piratakius“, valgė, žaidė, susipažino ne tik su paukščiais, bet ir su ten auginamais gyvūnais. Puikūs ir vaišingi šeimininkai nustebino savo išradingumu.

 

Nuotraukas žiūrėkite čia

 

 


Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinėje mokykloje 2019-2020 m.m. vykdomas edukacinis projektas „Pinigėliai, pinigai - daug ką gali, tu žinai“, kurio tikslas supažindinti pradinių ir specialiųjų klasių mokinius su juos supančiu finansiniu, ekonominiu pasauliu, mokyti kaip reikėtų teisingai elgtis su kišenpinigiais, planuoti išlaidas.

 

Rugsėjo mėn veikla

 


 

 

Veiklos

 

 


 

 

Veiklos

 

 


 

2019-09-01

 


MOKYKLOJE MODERNIZUOJAMOS ERDVĖS

 

Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė finansavimo sutartį su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra. Mokykloje bus įgyvendinamas projektas „Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos efektyvumo didinimas“ Nr. 09.1.3-CPVA-R-724-01-0010. Pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos projektui skirtą finansavimą Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) lėšos sudaro 302 589,10 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 26 699,03 Eur, Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšos – 26 699,05 Eur.

Įgyvendinus projektą bus modernizuotos Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos koridorių ir fojė erdvės, taip pat bus įkurta mokinių poilsiui skirta erdvė. Modernizuojamoms patalpoms bus įsigyjami baldai ir įranga, kurių pagalba bus užtikrinamas mokinių kūrybiškumas, kokybiškas ugdymas, galimybė mokiniams dirbti grupėmis ar individualiai, vykdyti projektinę ir praktinę veiklą.

 

 

Projekto vykdytojas:                                   Projekto partneris:
                                 
Vilniaus miesto savivaldybės
administracija
                                  Vilniaus Žygimanto Augusto
pagrindinė mokykla  

 

© Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.