Pagrindinis meniu

V. 12.10 - 12.55
 VI. 13.05 - 13.50
 VII. 14.00 - 14.45

Spalio 5 d., minint tarptautinę Mokytojų dieną, 2b klasės mokinių laukė staigmena. Vietoj klasės mokytojos, technologijų pamokas pravedė Augustės mama Gražina Ananikovienė. Vaikai mokėsi ne tik siuvinėti „kryželiu“, bet ir spalvino raides, o iš jų sudėjo sveikinimą Mokytojų dienos proga. Džiugu, kad tėveliai išdrįsta pasiruošti pamokai ir stengiasi ją kuo įdomiau pravesti. Tėvų dalyvavimas mokyklos gyvenime padeda pagerinti mokyklos atmosferą ir vaikų mokymosi rezultatus. Jie irgi ugdomojo proceso dalyviai. Todėl kviečiu ir kitus bendruomenės tėvelius vesti pamokas, pasidalinti savo žiniomis, pomėgiais, patirtimi. Pasitarę su klasės mokytoja, jūs galėtumėte pamokyti vaikus nerti pynutę, gaminti salotas, pažaisti futbolą, pravesti estafetes, pamokyti stalo žaidimų arba pasidalintumėte įspūdžiais iš kelionės po Egiptą ar kt. šalį. Patikėkite, kas jums atrodo paprasta, vaikams tai — smalsu, įdomu. Jūsų vaikas didžiuosis, kad mokėte jo draugus, kad jis jums rūpi.

Antrokų mokytoja Dalia Krūminienė

Nuotraukas žiūrėkite čia

Rugsėjo 20 dieną paminėjome Rudens lygiadienį, kartu šventėme rudens Lygės šventę, pabrėždami šiltojo metų laiko pabaigą ir perėjimą į šaltąjį metų laiką. Dėkoju visiems — kolegėms, mokiniams ir draugams padėjusiems „nuausti“ šimtaraštę juostą Neries krantinėje ir padovanoti reginį vilniečiams ir miesto svečiams. Kartu kviečiu visus norinčius dalyvauti kasmetinėje akcijoje „Žvakutė ant užmiršto kapo“, kuri vyks spalio 25 d., ketvirtadienį, Karveliškių kapinių Beglobių kalnelyje. Norinčių registruotis lauksiu spalio 8–12 dienomis 111 kabinete.

Dailės ir technologijų mokytoja

Dalia Šverebienė

Nuotraukas žiūrėkite čia

Už knygą geriau... tik knyga

Rugsėjo mėnesį startavo naujas 1-4, specialiųjų ir lavinamųjų klasių projektas „Už knygą geriau...tik knyga“, kurio tikslas yra skatinti mokinius domėtis knygomis, skaityti jas.

Tikimasi, kad dalyvaudami projekte mokiniai daugiau domėsis knygų pasauliu; skaitydami įvairių autorių kūrinius turtins kalbinę raišką, susipažins su iškiliomis asmenybėmis, seks jų pavyzdžiu, o bendradarbiaudami su bendraamžiais ir svečiais mokiniai išmoks drąsiau ir teisingiau reikšti mintis, komunikuoti, plės socialinę patirtį.

Tad pirmų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis lankėsi mūsų mokyklos bibliotekoje.

Bibliotekininkė mažuosius skaitytojus supažindino su biblioteka, papasakojo ką galima veikti joje, priminė bibliotekos taisykles ir kaip elgtis su knygelėmis. Mokiniai taip pat sužinojo, kur ir kokias rinktis knygeles, susipažino su knygų vieta lentynose, aptarė knygos reikšmingumą ir jos kelią iki skaitytojo.

Nuotraukas žiūrėkite čia

Su veiklomis galite susipažinti čia

2a ir 2b klasių išvyka

MOKYKLOJE MODERNIZUOJAMOS ERDVĖS

Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė finansavimo sutartį su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra. Mokykloje bus įgyvendinamas projektas „Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos efektyvumo didinimas“ Nr. 09.1.3-CPVA-R-724-01-0010. Pagal Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos projektui skirtą finansavimą Europos regioninės plėtros fondo (ERPF) lėšos sudaro 302 589,10 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 26 699,03 Eur, Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšos – 26 699,05 Eur.

Įgyvendinus projektą bus modernizuotos Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos koridorių ir fojė erdvės, taip pat bus įkurta mokinių poilsiui skirta erdvė. Modernizuojamoms patalpoms bus įsigyjami baldai ir įranga, kurių pagalba bus užtikrinamas mokinių kūrybiškumas, kokybiškas ugdymas, galimybė mokiniams dirbti grupėmis ar individualiai, vykdyti projektinę ir praktinę veiklą.

Projekto vykdytojas:                                   Projekto partneris:

Vilniaus miesto savivaldybės
administracija
                                  Vilniaus Žygimanto Augusto
pagrindinė mokykla

Sporto klubas SHIN kviečia lankyti KYOKUSHIN KARATE užsiėmimus

Saugaus eismo pamokėlė pirmokams

Rugsėjo 12 d. į mokyklą buvo atvykusios Vilniaus miesto 6-tojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės I.Petrošienė ir R.Makūnienė, kurios pirmų klasių mokiniams pravedė pamokėlę apie saugų eismą. Pareigūnės, pasitelkusios vaizdines priemones, priminė mokiniams pagrindinius kelio ženklus, pademonstravo, kaip teisingai užsidėti atšvaitą, kaip pereiti gatvę bei kaip saugiai elgtis kelyje. Išklausę teorinę medžiagą, vaikai žinias galėjo išbandyti praktiškai.

Saugaus eismo pamokėlę mokykloje organizavo socialinė pedagogė Dovilė Leščinskienė.

Nuotraukas žiūrėkite čia

Sveikiname visus po karštos vasaros vėl sugužėjusius į mokyklą, grąžinusius į mokyklos koridorius šurmulį, klegesį, skambų juoką...

Sveikiname visus, pasiilgusius bendraklasių, mokytojų, mokyklos, ištroškusius žinių!

Kviečiame prisiminti rugsėjo 3 d. vykusios Mokslo ir žinių dienos akimirkas.

© Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla. Visos teisės saugomos.